Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2018, 14:35   #29874
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Posto sam ja imao neki blesavi redosled nabavke prem tehnike, ovako je to islo kod mene (redosled nabavke):

1. Churchill III - skupio zlato sa koje kakvih giveaway itd - 1250 partija sa njim, tenk je sad neupotrebljiv jer japancima ne mogu skoro nista. Ranije sa reload-om od 1.86 bukvalno sam DPM-ova sve redom.
2. TOGII - dobio ga za maraton - tenk koji trazi totalno uvrnutu taktiku ali u vecini partija ranije sam pravio haos, meni bio zabavan (znam, da se javim kod psihijatra pod hitno). Sad mi teski smor.
3. IS6 - dobio na poklon - majko mila kakav je to tenk ranije bio - kad ste top tier, jednostavno sve ste redom gazili vozeci u rikverc. Sa novim MM-om, to vise nije to. Znaci ove nove masine ga jedu za dorucak a sa tier 9 (sa kojima je sad najcesce) vam ostaje nada da dobijete neki pogodak sa strane i to je to.
4. SP - kupljen na nekom popustu za 2000din - za te pare sasvim solidan. Kad sam ga uzeo meni je bio i vise nego dobar jer sam ga uzeo skoro za dz naspram ostalih prem 8ca. Spor u pm i uskoro postaje teski smor. MM vas vidi kao medium i tu vas stavlja na mape, pa na nekim mapama vam treba po 2 min da dodjete na mesto gde bi ste kao tenk sa nekim oklopom i trebali da budete. Generalno sad, zastareo. Jedino ga vadi gold ammo sa kojim za grind WN8 prilicno dobar.
5. Scorpion - kupio za sekundarni acc - point and click lovac. Najlaksi (po meni) credit grinder. Ne opterecuje mozak a iz svake partije izlazite sa makar 2000dmg. Prem za braindead credit grinding.
6. Defender - kupio za sekundarni acc - bolest od tenka, ono sto je nekad is6 bio. U svakom tieru se oseca uvereno.
7. T26E5 - kupio za sekundarni acc - trenutno najomiljeniji od svih - ima sve sto mi treba, municija jeftina, busi sve, solidan oklop, depresija odlicna. Fleksibilan tenk koji na svakoj mapi moze komforno da se igra. Em pravi pare, em se solidno igra.

Rev probao na tudjem acc-u - igra se ko lovac, ako budem grindao posadu za francuze, uzimam ga sigurno.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke