Prikaz jedne poruke
Stara 11.2.2012, 10:47   #2
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom

Pakovanje:
Dolazi u kutiji velicine A4 papira,naravno mnogo deblje :-) U paketu se dobija uredjaj,platnena torbica (ne bas nekog kvaliteta,ali moze da posluzi),usb kabl,adapter za struju i slusalice,koje nisam probao,ali kazu po netu da nisu nekog kvaliteta.

Prvi utisak:
Citajuci nekoliko review-ova pre nego sto sam uzeo uredjaj,govoreci pre svega o debljini tableta,mislio sam da cu nositi ciglu.Medjutim,tablet uopste nije "debeo",nisam drzao galaksi tab i ipad pa ne znam da ih uporedim,ali uredjaj sasvim lepo lezi u ruci i uopste nemate utisak da je debeo.
Sa zadnje strane je gumiran pa ga je teze ispustiti i ne klizi pod rukama.Ekran je oivicen sa crnom mat plastikom,pa otisci prstiju ostaju.
Sto se tezine tice,nema se utisak da nosite nesto tesko u ruci,iako ima oko 700gr.

Softver:
Na tabletu je ubacena Honeycomb 3.2 verzija androida,sa kojom se ja prvi put srecem.Fabricki launcher dolazi sa 5 desktopa i sasvim solidno radi,br meni licno,ali posto sam ja poklonik Adw Ex launchera,stock launcher je ubrzo zamenjen.Od preinstaliranih aplikacija,pored sttandardnih google-ovih tu se nalaze jos i Amazon Kindle aplikacija za citanje knjiga,par igrica(doduse,sve demo verzije) i jos par sitnih vezanih za citanje novina i muziku.
Sam HC je ok softver,ali ima par nedostataka sto se kod nekih korisnika ovog tableta manifestuje restartovanjem taleta (kao npr meni) ili npr aplikacija kamere ne radi uvek (dok npr ja nisam imao tih problema).
Juce su developeri uspeli da root-uju tablet,sto sam i ja uradio,tako da ocekujemo custom romove a mozda i ICS rom.


Poslednja ispravka: Skols (11.2.2012 u 11:24)
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke