Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2006, 17:39   #13
ural
Novi član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv

A da li taj fajl trza kada ga gledas preko kompa. Ako si postavio onako kako sam ti postovao za MPEG2 onda nema sanse da trza. Nekada hoce da bude i od kodeka. Pazi samo za duzinu fajla. Ja najvise snimam pola sata pa nastavak. I to onda sve u jednom programu za spajanje MPEG-a i sve je OK. Ako koristis slozeniji program za DVD autoring onda se ubaci neka kratka tranzicija i mnogo lepse izgleda. Ustvari postoji odlican program koji kratke delove od po recimo 15m spaja sam u VOB fajl i tako sam sa TV Nove snimio ceo film na DVD a slika je fenomenalna.
Ako hoces dacu ti adresu na PP pa danastaviomo ovu pricu mada nije lose i drugi korisnici da procitaju nesto iz ove oblasti!
POZ[/quote]


Kad gledam preko kompj. nema trzanja nikakvog nego htjeo sam samo na brzinu da vidim kakav je kvalitet snimka na tv jer se nadam da ce da bude bolji od ovog sto ja imam na monitoru i cini mi se da jeste kad sam pustio to preko dvd-a samo sto trza i zvuk i slika pa mi to ostavlja negativan utisak a pogotovo kad sam pustio snimak tekme gdje ima dosta dinamike.
Ma moji prohtjevi vezano za snimanje su skromni samo neke preglede utakmica koji su u trajanju od 1h tako ali ponavljam za sada nisam zadovoljan kvalitetom slike na kompu a podeseno je sve onako kako si mi preporucio tj. sve na maksimum.Kod mene je to mnogo daleko od fenomenalne.
Sto se tice adrese naravno a ja sam tebi vec poslao licnu poruku vezano za skype.Pozdrav pa se cujemo!
ural je offline   Odgovor sa citatom ove poruke