Prikaz jedne poruke
Stara 21.11.2010, 13:15   #8
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser CX300 ili Creative EP630

Jeste Y. Mogu da pokušam da ih uporedim sa CX300-II ali je vremenska razlika u slušanju celih godinu dana. Denon imaju povučenije srednje, sećam se da je to bilo izraženo kod saksofona i klavira. Detalja je bilo dosta i zvuk je generalno vrlo čist ali definitivno nije toliko detaljan kao na CX300-II. Visoki su umereni, ni povučeni ni preglašeni, po meni uporedivi sa CX-om. Bas je, kao što sam već pomenuo, izuzetan. Ovaj Denon definitivno ima osetno jači i dublji bas od CX300-II, ali nije veštački forsiran i nedefinisan (kao što je slučaj na pioneer bubicama). Generalno CX300-II su bolje slušalice jer imaju sveukupno detaljniji zvuk i izraženije srednje, ali ovaj Denon ipak košta duplo manje i naravno ne zvuči ni približno toliko lošije koliko je jeftiniji. Pod uslovom da imaš dobar EQ na playeru, ovo sa povučenijimm srednjim možeš da rešiš za 10s.

A što se ležanja u ušima tiče, to je +++ za Denon i tu ne vredi nikakvo poređenje jer CX300-II ne stoje ni približno dobro na mestu. Ja sad imam SE slušalice koje su zakrivljene i stoje vrlo dobro u ušima ali ni one ne dostižu Denon. Čak sam progutao stilsku knedlu i stavio bele Denon gumice na crne slušalice (samo su bele Denon nekada imale) i to toliko bolje stoji u ušima od originalnih gumica da ne mogu da ih nahvalim dovoljno


P.S. Koliko su ti trajale CX300-II?

Poslednja ispravka: Aibo (21.11.2010 u 13:23)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
HSVstoned (17.2.2011), Partybreaker (21.11.2010)