Prikaz jedne poruke
Stara 12.11.2011, 15:03   #21
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Ponuda telefona kod naših operatera

Kazem ja njima:

>Postovani
>Posto sam na zavrsetku ugovora kod jednog od dva vama suparnicka operatera,jako sam zainteresovan za prelazak u vas tabor.Moje pitanje vama je sledece.Zanima me hocete li u ponudi ponovo imati experiu min,ili takvih slicnih njemu telefona?Moram vam reci da trenutno imate jako losu ponudu istih.Dakle hocete li u skorije vreme imati nove modele srednje klase?Unapred zahvalan.

Oni meni odgovore:

Postovani,

Navedeni model trenutno nemamo u ponudi. Aktuelnu ponudu mozete pratiti putem sledeceg link-a:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/...id-paketi.html
ili putem Web Shop-a.

S' postovanjem Telekom Srbija


On Subota, 2011, Novembar 5 at 17.24
Ponovo ja njima:

Odgovor koji ste mi poslali nema blage veze ,sa mojim pitanjem.Kao prvo: pismen sam i znam sta nudite od telefona i gde da potrazim(pratim vas sajt svaki dan).Drugo: od kvaliteta ponude vam zavisi koliko cete novih pretplatnika da imate,te ste me sa odgovorom kiji ste mi poslali odgovorili od moguceg potpisa ugovora s vama.Kao treceretpostavljam da vam je slava koju ste do sada imali,kao mobilni operater br.1 dozvoljava da se tako ophodite sa novim-potencijalnim korisnicima.
Dakle pitanje je naj prostije koje moze biti:
1.Hocete li u ponudi ponovo imati xperiu mini?
2.Kadace te imati u ponudi,vise android modela?

Ovoga puta pravi odgovor:

Po?tovani,

Na?alost, nemamo informaciju da li ?emo ponovo imati dobiti pomenuti model telefona.
Najkasnije do kraja teku?e godine o?ekujemo novu koli?inu telefona u ponudi.

Zahvaljujemo na interesovanju.

S po?tovanjem,
Telekom Srbija
On Petak, 2011, Novembar 11 at

Hoce li,ili je to bio odgovor samo da me skinu?
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
Stefan programer (24.12.2013)