Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2008, 12:39   #1
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Pardus - besplatna MMO browser igra

Pardus je besplatna browser based MMO igra (mada postoji premium opcija), sa sci-fi temom. Igrac upravlja brodom, i prakticno radi sta god zeli : pirateriju, svercovanje (secera i ulja), razne misije, pravi svoju drzavu, smeta drugima, i td... Igra je bazirana na AP (action points), svaki dan dobijete oko 5000, pa je igra prilicno spora (sto meni licno savrseno odgovara). Ko je igrao Smugglers (1,2,3) znace o cemu je rec. Postoje skillovi, brodovi se mogu prodavati i kupovati, ekonomija je fino zamisljena, a najzanimljivije od svega je sto igraci mogu da prave zgrade (svemirske stanice, vojne platforme, fabrike) i prakticno osvajaju teritoriju.

Grafika nije bas lepa (mogla bi biti dosta bolja, da su se autori potrudili), ali je dovoljna za ugodno igranje. Sa druge strane, interfejs je odlican i ekstremno lak za koriscenje. Community je odlican, nema l33t-ova i haX0r-a, i svi ce rado pomoci (informacijama). Tutorial je dug, ali vas nauci apsolutno sve sto treba da znate o igri, i nije dosadan. Sve u svemu, odlicna igra, preporucio bih je svima. Nasao sam je sasvim slucajno dok sam trazio neku browser igru koja je slicna master of orion-u, mada nema veze sa njim

Evo jednog screenshot-a :


I naravno, LINK.

Ako odlucite da probate igru, nadjite me u Artemis univerzumu (serveru), pod imenom Ivek Tellani

Poslednja ispravka: DeCoy (23.12.2008 u 13:04)
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke