Prikaz jedne poruke
Stara 19.11.2006, 14:43   #14
aXi_
Član
 
Član od: 19.11.2006.
Lokacija: Rožaje/Čačak
Poruke: 58
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku aXi_
Određen forumom Re: Oprema za Bezicni internet!?

Citat:
BigBadVuk kaže:
Možda najjednostavnije rešenje: Ako već hoćeš da postaneš provajder ( a hoćeš ,inače ovo nebi ni pitao) nameće se zaključak da imaš i parice i da si voljan da ih potrošiš na to..E pa onda lepo ..Uhvati nekog ko se (sa tehničke strane) razume u to...plati njega pa nek se onda on sa laptopom vere po krovovima i meri signal i lupa glavu kako da na 1MBps zakači 100 ljudi.. A ti sedi kući i uživaj (u zdravlju i veselju) ko pravi gazda!
ja da sam htio da platim nebih se javljao ovde, vec bih platio i to bih zavrsio
ali je poenta u tome da ja hocu da naucim, volim taj posao...


Citat:
Kaiser Soze kaže:
aXi_ ako primetis ja sam iz Cacka, odnosno Trnave.

U cacku postoje minimum 3 wireless provajdera, samo sto je tebe mrzelo da se raspitas.
Posto si u centru, predlazem da odes ili u Dugu (imao sam broj telefona negde ovde) ili u Silver (stari trzni centar Vavilon 1 sprat) ili u BlueNet (kod Alko banke u sokacetu sa leve strane) ili u DEL Systems (doduse oni rade samo poslovne mreze, ne znam gde su sada) ili ...
U krajnjoj liniji, zasto ne odes u SBB ili gde vec i uzmes kabal ako si u centru? Sve ti zavrsavaju u roku od 1-2h.

Znam gde je Rozaje.
Da primetio sam da si iz Čačka... ja sam ovamo na Ljubičski kej, koristim kablovski internt, kod Duge...
Razmišljao sam o tome da odem u Dugu i da se raspitam, jedno i nemam vremena a i mrsko mi da idem da im dosadjujem...
aXi_ je offline