Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2008, 11:20   #1
dejan86
Novi član
 
Član od: 27.1.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom nema slike na laptopu...

juce dok sam nesto radio na lap topu, odjednom je nestalo slike sa displeja, a racunar je ostao da radi, a na displeju je samo crno... Onda sam ga ugasio na power, pa opet upalio, ali nista se ne prikazuje na ekranu...samo kad upalim, kao da se neko svetlo upali na ekranu, i malo se osvjetli, i to stoji nekih 20-ak sekundi, i ugasi se svetlo, a racunar je upaljen i dalje. Dakle, nista ne ispisuje na ekranu, ni one pocetne parametre pri boot-ovanju, nista! Tako da ne znam da li racunar podigne sistem, ili je neki problem u boot-ovanju? imam bluetooth na lap topu, i pokusao sam da ga upalim dok racunar radi, i pretrazim sa telefona, i pronalazi lap top. medjutim, isto tako, dok je upaljen, probao sam sa Caps lock, i uvijek nesto kasni ona lampica sa paljenjem...pritisnem, ono stoji nekih 5-6 sekundi, pa se upali, pa opet tako da se ugasi. Takodje imaju senzori na dodir, za pojacavanjei smanjivanje zvuka, i tu dok je racunar upaljen pritisnem Mute, i u normalnim okolnostima bi trebao da promjeni boju kad se ugasi zvuk, ali sad nece...
Ako je neko zna sta moze biti, bio bih zahvalan da kaze. Da li je ekran u pitanju, ili mozda nesto drugo? Moze li biti problem sa bios-om? inace lap top je HP pavilion dv9000, monitor 17'' ....Hvala unaprijed
dejan86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke