Prikaz jedne poruke
Stara 28.10.2014, 19:34   #2
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Long Dark (survival simulation)

Nije lose, svidja mi se

Da sam na njihovom mestu, malo bih preuredio inventar - sa sve preslikanom siluetom coveka iz RPG-ova, gde mu stavljas odecu. Ne iz nekog grafickog razloga, vec zbog toga sto bi bilo mnogo preglednije sta nosis i da li imas rezervnu odecu za taj deo tela.

Dalje, ova moja stoka je pojela i popila toliko toga za jedan dan - shvatam ja da se kalorije trose brze na hladnom vremenu, ali brate, 4 konzerve pork and beans, beef jerky, canned appricots i sta sve ne i gledam ga u pola 10 uvece - gladan.

Dalje, kad god izadje napolje iz toplog u hladno, napravi zvuk ko da ga je neko ubo. Kapiram da su to uradili da se oseti promena temperature, ali ko jos izlazi napolje i pocne da vice "aaaarrrghh" jer je hladno. A sto je najgore, temperatura -7, a feels like 0 (posto nosim neke tople stvari). Mislim 0 stepeni i on vice aaaarrghghghgh.

Ali ideja je stvarno zanimljiva, ovo je jos prebuild, od svih survivor simulatora, ovo mi je najsimpaticniji za sada. Jos kad padne mrak i pocnu vukovi da zavijaju a ti usred onog snega i leda, palis lampu i trcis ka kabini (naravno gladan), dobar je feeling.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke