Prikaz jedne poruke
Stara 9.4.2010, 12:35   #53
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Probijanje šifara na facebooku

Citat:
Joca90 kaže: Pregled poruke
ljudi mojoj drugarici su hakovali nalog ranije, ulazila je sa yahoo maila, fora je sto joj je lik resetovao sifru za mail (ona 2 pitanja su joj bila laka), i onda promenios sifru za fejs, e sad fora je sto sam joj ja onda napravi gmail, koji je sigurniji, resetovao pass za yahoomail i fejs i tamo u prfilu promenio mail na taj gmail i izbrisao prethodni yahoomail, i ja reko mirna je, sutradan on nekako ponovo usao u nalog i vratio na yahoomail, i onda je posle preuzeo totalno nalog sa svojim gmail emailom, uspeo sam i da vidim da je nekako u yahoomailu stavio neki dodatni email koji je isti njegovom gmailu, i sad joj bleji profil sa njegovim e mailom, na koji se louje i moze da radi sta hoce, e sad jel moze nekako da se vrati i kako je on to uradio?
Kako su joj pitanja bila laka??? Pa to su licna pitanja jbt, znash kad bi moja pitanja neko provalio Samo je problem shto sam ih i ja bio zaboravio i napravio sebi njesra...
Na yahoo sam se registrovao josh pre 7-8 godina i naravno posto nije bilo dozvoljeno mladjima od 18 (boze koja glupost) da prave mail nalog, stavio sam bzvz godinu rodjenja i ime i prezime. Pre godinu dana sam zaboravio sifru, nisam znao licna pitanja, nisam znao koje mi je ime i prezime, ni koje sam godiste, pa je tako ulazak na mail bio skoro nemoguc. 2 nedelje sam im dokazivao da je moj mail u pitanju i posle zestoke prepiske sa yahoo korisnickom podrskom sam uspeo da povratim nalog, mada ih ne krivim, bilo je dosta sumnjivo...
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke