tema: Vicevi
Prikaz jedne poruke
Stara 25.5.2009, 13:36   #4622
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Wink Re: Vicevi

"Jedne večeri, dogovorila sam se sa drugaricama da izađemo u grad. Obećala sam mužu da ću se vratiti do ponoći.
Izašle smo i neko vreme se šetale po gradu, a onda smo otišle pravo u kafić. Jedno po jedno piće, malo tračarenja, sati prolaze... Već dosta pripita krenula sam kući. Pred očima mi se maglilo. Pojam o vremenu nisam imala... Ušla sam u kuću baš u trenutku da čujem kukavicu iz sata koja je zakukala tri puta. "Tri sata je", pomislila sam u panici, "muž će me ubiti!". Brzo sam se dosetila: otkukala sam još devet puta, da bi izgledalo kao da sam došla u 12 sati. I sama sam se nasmejala ovom lukavstvu.
Sutradan, muž me je pitao kada sam se vratila. "U ponoć", odgovorila sam ravnodušno. Suprug mi nije odgovorio. Shvatila sam to kao potvrdu i bila sam presrećna zato što me nije provalio. Međutim, posle nekog vremena, muž mi je rekao: "Znaš, draga, trebalo bi da kupimo novi sat sa kukavicom." Sada sam bila totalno zbunjena. "Zašto?", upitala sam ga. - Vidiš -, reče on, - naša kukavica je u ponoć otkucala tri puta, zatim rekla "e je*iga", otkucala šest puta, počela da se smeje, otkucala tri puta a zatim groozno podrignula. -
Ostala sam bez teksta."

I ja sam ostao bez teksta kad sam čuo vic.
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke