Prikaz jedne poruke
Stara 26.5.2017, 19:24   #538
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Youtube - problem

Citat:
Miki_ kaže: Pregled poruke
Na youtube kad se uploduje nesta dali treba yt da odobri,to sto sam uplodovao imam ga na kanalu, ali kad kucam u pretragu nema.
A koliko drugih rezultata izbaci u pretrazi? Da li si siguran da ga nema a da nije samo zatrpan na tamo nekoj stotoj strani?

Kada YT nešto briše jasno ti stigne poruka ko je položio prava na taj video i zašto se briše. Npr. ja imam uploadovane muzičke klipove iz nekih filmova jer sam video da ih nema u dobrom kvalitetu i želeo sam da ih podignem u HD. Disney je claim-ovao prava na sve Mary Poppins klipove i dozvolio da ostanu ali ja da potvrdim da su sva prava njihova i da ne mogu da komercijalizujem taj video - što sam ja i potvrdio. Nisu mi dozvolili samo da ostane jedna numera "Spoonful of sugar" i ona je obrisana takođe uz obrazloženje od strane YT da je Disney Music tražio skidanje njihovog sadržaja i dobio sam neko upozoroenje, bla, bla...

Jedan video, zaboravio sam tačno koji, je blokiran samo u Nemačkoj jer je beše Warner Bros Germany tražio blokadu, ali je i dalje aktivan za ostatak sveta.

Poenta, svaka blokada ili brisanje se jasno obrazloži od strane YT.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke