Prikaz jedne poruke
Stara 10.6.2011, 16:27   #17
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti 200-250e?

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Cesljajuci forume sam zakljucio da veliku vecinu brzo smore aplikacije itd. na android mislim, Odlican os ali evo neka emix kaze npr, drzi te neko vreme, nedelju, mesec, par meseci, to skidanje aplikacija itd i onda sta ? Ukapiras da si odrastao

Ne kazem da svi ti sitni programi ne znace ali.. U sustini bi bada 2,0 trebala da ima dosta ozbiljnih funkcija kao android, dakle znatno ozbiljnija prica nego sto je sada.
Kod Androida uopste nije poenta samo u aplikacijama vec u samom sistemu i cinjenici da mozes da mu radis sta hoces! Pritom mislim na malo "naprednije" korisnike tj. na one koje su spremni da malo mucnu glavom, (a njih nadam se cini velika vecina ljudi na ovom forumu), a ne na one koje ni ne znaju sta imaju u ruci i 90% vremena provode na marketu skidajuci kojekakve "zezalice", za Android su culi u reklami na TV-u i pri tom se masovno kupuju budget telefoni (Tatoo i ostala g..na) sa Androidom cime se generalizuje da "nije nesto spec"...
Za ove ostale: sam odredjujes kolika ce ti biti velicina ROM-a, sam odredjujes kolike su ti particije - sto na telefonu sto na SD kartici, sam biras koji ces launcher da koristis, koji ces kernel da koristis, koju ces aplikaciju za kameru da koristis, da ne pominjem to da Android "izlazi" nightly i da si uvek up-to-date (dok neki mesecima cekaju update ti se sepuris verzijom koja je izasla sinoc za github-a)... Pa su onda tu i aplikacije: uvek imas najnoviju verziju Adobe flash player-a, Adobe reader-a, Office editora, multimedijalnih plejera koji pustaju sve zivo, a sve komande rade trenutno...
Ali da, donekle si u pravu, veliku vecinu (koji su dummy-ji za tehnologiju) moze brzo da smori, ali to moze da se primeni na bilo koji telefon sa bilo kojim OS-om...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
MilošMiki (13.6.2011)