Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2017, 6:07   #51
kafekafica
Novi član
 
Član od: 11.12.2012.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Thumbs down Re: Kupujem Prodajem

Vidim da se Ko dosta uspoređuje sa Limunom.
Moja iskustva sa ovim sajtom su itekako negativna, i ne zbog prodavci već zbog same administracije.

Naime, i prodavao sam i kupovao, ali poslednje iskustvo je bilo jako negativno.

Kupio sam TV karticu, sve uredno, čovjek napisao da nema adapter, i da tako prodaje.
Ja pišem da imam adapter i da li mi može garantovati ispravnost,kaže da uređaj da nema garanciju, ali da je ispravan.

Nakon prijema sam povezao uređaj koji nije davao nikakve znake života, javio sam se, i dobio odgovor da je kod njega bio ispravan i da je problem u meni...Nakon male prepiske i njegovog ubedjivanja u ispravnost da on meni predlog da ja njemu vratim uređaj o svom trošku i kada on proveri da li je dobio to što je poslao...Ne znam koliko je to bilo kome ok, ali naravno da nisam pristao.

Nakon toga sam lepo sve to opisao u ocjeni i poslao negativnu, sa jasno napomenom i opisom problema. Nakon par sati dobio sam poziv od prodavca i ponudu da on meni vrati plaćen novac kako bih ja uklonio negativnu ocenu jer mu je tako rečeno iz KP administracije...Naravno da sam odbio.

Najgore od svega je to što je njemu uklonjena negativna ocena bez moje saglasnosti, jer je imao preko 200 pozitivnih(verujem da je mnoge od njih kupio).
Tada sam se prvi put pokajao jer sam otišao sa Limuna na KP, gde uredništvo nije briga za korisnike, i gde sam ja uskraćen svog prava kao potrošača...
kafekafica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kafekafica na korisnoj poruci:
player1 (28.1.2017)