Prikaz jedne poruke
Stara 25.8.2010, 13:11   #189
perovic92
Novi član
 
Član od: 6.12.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa zvukom

Brate mili treba mi pomoc... Imam neke zvucnike 5.1 SkyVision (nebitno). Radila su sva 5 (od toga FL i FR jako, a ostala 3 slabije, bass se i ne cuje) i bez zvucne kartice. Sad sam uzeo neku CREATIVE SB LIVE (D880), tako nekako, i instalirao sve sa CD-a koji sam dobio, ali i dalje se ne cuje bass,a i ona ostala 3 zvucnika ne rade istom jacinom kao FL i FR, ova 2 se i dalje cuju jace! E sad, posto se ja ne razumem, citam i gledam neke slike sa CD-a koje govore da iz mog vufera treba da idu 3 kabla ili sta vec, ali meni ide samo jedan, onaj ZELENI. Niti znam gde treba da ga ubacim, od ona 5 ulaza u kartici, niti nista Kad ga ubacim u zeleni ulaz, tad rade zvucnici, ali ne "onako" kako bi trebali.... Najvise sam uzeo zvucnu karticu zbog basa (da bi se cuo), ali je i dalje sve isto.... Nzm kako da ga podesim i sta vise da radim (ni CHEKIC ne pomaze xD ). Hvala ti unapred. Pozdrav.............. Zaboravio sam da dodam da mi comp prijavljuje u SOUND AND AUDIO DEVICES PROPERTIES (speaker volume) samo jacinu 2 zvucnika (2.1 sistem). A za vufer sam zaboravio da kazem da kad stavim glavu pored njega, otpada mi, a kad se bilo gde u sobi odmaknes ili na samo metar od njega, on se uopste ne oseca.... To me izludjuje.... Na sve 5.1 sisteme koje znam, ne moze da se sedi u sobi od jacine bassa, a moj se ne oseca uopste!!! Hvala jos jednom

Poslednja ispravka: perovic92 (25.8.2010 u 13:39)
perovic92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke