tema: Last xp 14
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2009, 1:50   #16
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Last xp 14

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
@Zoki: je li, kakav je Last XP? Cuo sam samo reci hvale, ali onako "surak mog pasenoga...", pa bi bilo lepo cuti iz prve ruke.
Ako pogledaš ovu temu, videćeš da ima dosta suprotnih mišljenja, ali lično mogu samo da potvrdim ono što si ti čuo.

Last XP instaliran na mom laptopu (zbog nekih problema u vezi sa drajverima i "klasičnim" XP-om) radi k'o sat: ne iskaču mi nikad (ili ih se bar ne sećam ) BSOD-ovi, ne ruše se programi, sve radi glatko i brzo (doduše sa Athlonom X2 na (piše) 1,79 GHz i 2 GB RAM-a). Da napomenem da uz njega nije instalirano ništa što se ne koristi svakodnevno (Office i antivirus), iako u paketu ima svega i svačega.

Što se izgleda tiče, znaš i sam da je "vistolik" (lepo izgleda) - što je meni opet najmanje bitno ali nije na odmet.

Jednostavno, radi (bar) kao i "čisti" XP SP2 (koga imam na drugom kompjuteru), bez nekog štimovanja u sitna crevca. Nemam pojma koliko resursa troši, koliko RAM-a, koji su mu suvišni procesi aktivni, jer i ovako odlično vrši posao.

Znam da se nisam pretrg'o od opisa, ali nisam neki stručnjak, a i ne znam šta te tačno zanima, pa ako imaš neko posebno pitanje - javi.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke