Prikaz jedne poruke
Stara 27.4.2010, 0:11   #25
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Sniper: Ghost Warrior

Citat:
Upravo tako.Mislim ipak da je u pitanju druga municija jer Juba ( bagdadski snajperista)koristi Dragunov (7.62x54) ali je to i dalje moćan kalibar sa velikom kinetičkom energijom zrna.U ovom trejleru nisam primetio da ima preterivanja i dosta su različite animacije od slučaja do slučaja.Ne mogu da nađem na YouTube( verovatno su sklonili) originalne snimke Jube gde ima jako puno raličitih reakcija pogođenih vojnika.Ima upravo i onih gde odleti po metar-dva unazad ali ima o onih kad se samo sruči na zemlju.
hej pa sad sam se setio... E pa ja imam valjada sve snimke od Jube. Definitivno su ti snimci odlican primer da reakcija na pogodak ima raznih.

Citat:
Upravo tako.Mislim ipak da je u pitanju druga municija jer Juba ( bagdadski snajperista)koristi Dragunov (7.62x54) ali je to i dalje moćan kalibar sa velikom kinetičkom energijom zrna.
Ma niko ne zna ni da li taj covek postoji ili su to zbirke snimaka razlicitih snajperista. Ako je stvarno dobar snajperita pre ce biti da korsiti neku repetirku u malo vecem kalibru od dragunova. Pogotovo mi je to logicno jer repetirke prenose vecu energiju na metak a to je svakako bitno protiv vojnika sa slemovima i pancir kosuljama.

Dragunov je rovovska snajperka najbolja za situaciju tokom borbe kada vojnik treba da pogodi sto vise protivnika koji nailaze. Medjutim Juba i ti iracki snajperisti ne gadjaju tokom borbi nego se sakrivaju obicno u zadnji kraj automobilai vrebaju pogodnu situaciju za jedan pogodak. Njima vise odgovara neka snaznija repetirka.

Bilo je u jednim nasim novinama pisalo o tome. Rekli su koju pusku najvise koriste. Mislim da je u kalibru 7.62x39 kao kalasnjikov ali mi to zvuci kao glup izbor za snajperiste. ?!
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke