Prikaz jedne poruke
Stara 12.5.2007, 1:53   #30
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Yu-Gi-Oh! igre- kakva je razlika izmedju 3 "dela"?!

Citat:
chuck kaže: Pregled poruke
ja sam imao par problema sa igrom:

-po pokretanju igre desava se da blokira kad trebas da odaberes papir kamen il' makaze. resenje je da exe fajl preko properties stavis u compatibility mode za windows 98
-karte se ne sacuvaju posle izlaska iz igre. e sad, ne secam se najbolje - treba valjda da se rucno napravi folder yugioh power of chaos common

best of luck
meni je sve radilo kkao treba. mislimda ovaj problem nastaje kada pokusas da ucitas sve karte (tj. tudji save fajl), pa ti ne uspe... to sa save fajlovima su bas zeznuli, ali ima fora i za to... ako nekome bude trebala, neka kaze... mrzi me sada da ceprkam po kompu.... postoje 3 igre iz serijala power of chaos... yugi the destiny, kaiba the revenge i joey the passion.... u 2. igri imas i karte koje si otvorio u prvoj, a u trecoj igri imas sve karte iz svih delova i mogucnost multiplayera... i to je to sto se tice pc-a... postoji i yugi virtual desktop, i yugioh online (ali su samo za igranje preko neta). igrao sam ove 3 i baaaas dugo sam se sa njima zamlacivao... dobre su igre...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke