Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2006, 1:26   #10
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv

Ural kaze: Ono sto si me savjetovao da u tv karticu ide samo video signal nisi u pravu jer ovaj model kartice je takav da unjega idu i audio i video a posles se sa nje prespaja kablicem sa ploce tv kartice na maticnu plocu gdje ima line in za zvucnu karticu i onaj kabal sto si video na slici sa s-video dzekom sa jedne i cincevima sa druge strane sam dobio uz tv karticu i upustvo da onako treba da se spoji tako da tu nema zabune.
E vidis opet nisi u pravu. To vazi samo za Radio FM i TV program. A ulaz zvika sa ploce je ocajan u najmanju ruku i to mi se kod ekspert TV ne svidja. Zato imam Audigy 2 i na njoj CD IN za zvuk koji je mnoooooogo bolji od chipa na ploci.
Najbolji zvuk se postize ( ovo ti pisem vec po treci put ) posebnim kablom gde se na jednom kraju nalaze dva chinca i jedna stereo bananica na drugom 3.5mm koja se ukljucuje u Line IN na zvucnoj kartici.
Ako ti treba 10m kabla pa kupi ga i dva chinca i jednu stereo bananicu i sam zaletuj i imaces kabl koji sam ti napisao.
Za video dovoljno je onaj sa dva chinca na oba kraja a predlazem ti da kupis i skrt sa tri rupice ( izlazni ) ili ako nadjes skart isti takav sa prekidacem za IN/OUT.
Pozdrav pa se cujemo!
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke