Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2017, 1:26   #11456
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke

Fifty Shades Darker (unrated)
Први део ми се умерено допао, а наставак је доста квалитетнији, са много више детаљности у еротској причи Кристијана Греја и Анастасије Стил, мада то сада престаје да буде еротска прича и постаје нешто друго. Сада има много више суочавања са прошлошћу Греја, са прекидом разних навика, са пар негативних ликова итд. Да је неки други филм у питању, реакције би биле боље, али пошто је филм трилогије 50 нијанси, сви су у фазону да то мрзе само због те чињенице. Једина замерка ми је можда мало дрвена глума Дакоте Џонсон јер ми се чинило да је била сва некако крута, неопуштена.
Оцена 7,5/10.

Одгледао сам га и ја (нажалост). Буквално је све супротно од овог што си рекао, од тога да ми се први део неумерено није допао па да је Дакота била "крута, неопуштена", једини евентуални "квалитет" овог смећа јесте што су се глумци опустили и што те сцене почињу да личе на нешто (сваки Б-филм из `80/90-их има далеко слободније сцене и аутентичније, нпр) али огорман део филма је тотална будалаштина. У просеку је бољи од катастрофалног првог дела али је и даље невиђена глупост.

Такође, Personal Shopper је врло добар филм.

Овај мој коментар је више "друго мишљење" него жеља да контрирам теби
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke