Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2007, 19:36   #472
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Ramboizmi

Osećam se krivim za turbo-folk isto onoliko koliko se Albert Ajnštajn osećao krivim za Hirošimu i Nagasaki.

Ako se Isus bude ponovo pojavio, pojaviće se preko Interneta.

Nema brže ekspresije od psovke. Ja ako ti kažem "yebem ti mater" - to je mnogo sadržajnije nego da ti kažem "ne sviđa mi se to što si me pitao prekjuče, jer je to izazvalo u meni neke loše osjećaje".

Turbo-kultura je nastala iz nevolje i uspjela je da nadživi i glad i žeđ i posleratno siromaštvo. Ali sad kad je uspjela da preživi i da se obuče, to joj više nije dovoljno. Nije joj dovoljno što ima dobru košulju, hoće da ta košulja bude zlatna, nije joj dovoljno to što ima dobrog Fijata, hoće Mercedes i to metalizirani... Sad se išćefljuju kompleksi i upravo je to jedan novi kvalitet. E sad, ja želim da izolujem taj zlatni Mercedes sa dijamantskim točkovima i da ga posmatram kao umjetničko djelo, kao posljedicu čitavog tog komplikovanog procesa. Jednako kao i tog čovjeka koji ima zlatnu kravatu, sluša Šemsu Suljaković i zna u kojoj se kafani dobro jede i kako se lako zarađuju pare. A osim toga ništa ne shvata i ne zna, ne zna ko mu glavu nosi i srećan je k'o ovca.

Rambo Amadeus (Antonije Pušić)

Poslednja ispravka: zoran845 (19.9.2007 u 14:59) Razlog: naslov
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
aerochivija (19.9.2007), Extreme Player (22.9.2007), Mrva (19.9.2007)