Prikaz jedne poruke
Stara 15.1.2012, 2:14   #301
Zlatko1108
Novi član
 
Član od: 20.11.2011.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Zlatko1108 Slanje poruke preko Skypea korisniku Zlatko1108
Određen forumom Re: Alcatel OT-990,Telenor one-touch

Na pocetku izvinjenje mnogima.Napravio sam problem bez potrebe.Iskoristio bih ovo da pomognem mnogima koji su mislili da imaju problem sa BT-om.Neko je napisao "da li si uredjaj ucinio vidljivim".Sasvim slucajno sam pronasao resenje.Kazem,izvinjenje mnogima koji su ovo znali.Ali ti koji su znali verovatno su vec duze vreme korisnici Android platforme.U cemu je problem?Nema potrebe da se u podesavanjima cacka bilo sta.Kad se ukljuci BT,kad posiljac pronadje nas telefon i kad klikne na send tj posalji,mi gore u statusnoj liniji imamo informaciju o prijemu fajla.Potrebno je to otvoriti ili sa glavnog ekrana pritiskom na levi "taster" i izborom opcije obavestenja (notifications) ili prostim prevlacenjem statusne linije ka dole.Tu se nalazi ono obavestenje koje treba da potvrdimo i tek nakon toga se pojavljuje ona klasicna poruka koja nas pita da li da prihvatimo ili odbijemo.Krajnje je jednostavno,kao i sto treba da bude funkcionisanje BT-a,samo sto postoji taj medjukorak.Nadam se da sam pomogao.

Poslednja ispravka: Zlatko1108 (15.1.2012 u 2:19) Razlog: Jos jedno izvinjenje.Kad se prvi put prima fajl sa novog uredjaja mora i da se ukljuci ono "ucini uredjaj vidljivim".Tacnije,ako posiljalac izabete nas telefon iz liste prethodno povezanih o
Zlatko1108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke