Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2017, 2:18   #3
Mircic M
Novi član
 
Član od: 29.5.2010.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Windows XP network driver add

Nasao sam program nLite. On vajno smesti drajver u instalacione dokumente windowsa i kad hoces da instaliras windows na neki racunar on sa njim intalira i taj drajver na racunaru. Ali ovo ne radi


Elem, konkretan problem mi je taj sto imam neki toshiba laptop (portege 3500) koji nema niti cd-rom niti flopi. U BIOSu moze da se podesi da boot-a sa HDD,
LAN, FDD i CD-ROM. E sad na HDD imam neki windows na nemackom koji nema language packove niti mogucnost za promenu jezika, nema drajvere i prezarazen je virusima (sve gore od goreg)
Podesio sam da boota sa mreze i na nekom povezanom racunaru sam preko programa Serva podesio da postavi instalaciju windowsa na mrezu. I sad to lepo pocne da radi i pokrene instalaciju windowsa sve dok u jednom momentu zastane i napise da missing netword driver i restartuje sam od see i tera sve tako u nedogled. I sad ti ja preko ovog nLite programa vajno ubacim driver za mrezu u instalaciju za windows i sve ponovo pokrene i isti djavo. Pokusao sam da izvadim hard disk iz ove toshibe i stavio na drugi racunar gde sam instalirao windows ponovo i instalirao ovaj nLite i probao da popravim intalaciju onog windowsa koji ne reaguje ali nije htelo.
E sad ako me je neko razumeo nek napise nesto korisno a ako nije nek napise nesto bezveze, radujem se ja i kad samo vidim da neko nesto odgovara
Mircic M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke