Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2017, 21:06   #155
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: (HD)TV za vašu konzolu?

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Sto se bre svi palite na taj u*rani 4K kad nema nista u 4K tj 99.9% je 1080p ,nit imate igre nit filmove nit tv kanale....kupis 1080p tv i za 10-15 godina kad 4K (ako i tad) ces sve jedno morati da kupujes opet nov tv jer je sve nekvalitetno, nema vise stvari kao ranije Blaupunkt,Grunding koje jesu kostale ali su i trajale


Sent from my Samsung Galaxy Note 7 (2017) using Tapatalk
I ja bacih ogromne pare da bih imao 4K TV sa HDR-10 bitnim panelom, jelte.. pošto već imam PS4pro pa da sve to bude u full-u, uleteo u bespotreban dug a 'stari' TV mi je sasvim odlično šljakao i znam da je bio Boga Oca skup ali ga nisam ja plaćao nego moji (u pitanju je Samsung UE55F6400) , ali kupovinom LG 55SJ810V, osim svežije slike, bržeg odziva i boljih boja, posebno crne boje i nekih nijansi, mislim da sam bespotrebno bacio novac, osim ukoliko PS5 izađe do kraja sledeće godine, u šta čisto sumnjam, ali danas je sve moguće, jer bio to bilo totalno nefer prema svim kupcima PS4pro konzole, pre će biti da izbace poput XXX noviju i svežiju refresh generaciju PS4 konzole, kao middle gen konzolu. Plašim se da sam to uradio i kada sam pre mesec dana kupio PS VR set na kom sam zaigrao RESI7 ali su bile one nenormalne vrućine i ne može se u tim uslovima igrati VR. Malo toga o samom PSVR piše na našim forumima, barem ja ne nađoh i ako ima neka tema na forumu o PS VR može li neko, please link? Zadužih se puno i svi to hvale na YT i obećavaju nove igre i predefinisanje nekih starih hitova, poput Fallout 4, za sada je samo tu RESI7, Batman Arkam, Robinson Journey, Farpoint sa odličnim VR kontrolerom i urnebesnom cenom i nove Paranormal activity, Arizona zombie(tako nešto, gde mi je grafika u video tutorijalu i svim snimcima bljak a ošta kao puna eksluziva...skoro ... Ali ja strpljivo čekam da završim RESI7 koji je sasvim odličan i nemam nikakvih motion sick problema, i sem toga dobar je i za gledanje filmova u boljim formatima, jer staviš VR set na glavu i legneš, namestiš vidno polje i veličinu ekrana u željenom pravcu i 3D sluške, ugođaj je jedinstven ali da li je vredan 60K?
Izvinite na off topic-u ali nema teme o ovoj 'stvarčici' a ja kao novajlija nisam baš vičan otvaranju novih tema...
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku besantesteras na korisnoj poruci:
nameless1 (17.9.2017)