tema: Diablo 3
Prikaz jedne poruke
Stara 19.7.2016, 11:01   #3415
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Prvi i drugi deo uredno odigrao...Za treci nisam mogao nikako se odvojiti od para Sad kupujem original, ima li nesto sto treba da znam.....nesto sto vi iskusni ne bi uradili da krecete ponovo?
Ne možeš da zezneš kako god da okreneš jer je igra težinski prilagođena svim tipovima igrača, ali pređi prvo story da se malo pohvataš sa klasama i mehanikama, a nakon toga adventure mode. Osim story moda nije previše zabavno ako igraš solo pa najbolje uleti u neki klan da nađeš društvo za igranje, savete, boost i sl. Takođe, pogledaj aktuelne bildove za klasu koju igraš (kombinacija skilova i itema + način igranja).
Najzabavniji deo igre su sezone (nova sezona startuje svakih 4-5 meseci), sledeća počinje za oko ~2 nedelje pa preporučujem da tad napraviš sezonskog lika koji kreće od nule.
Naravno, ako planiraš da igraš tek povremeno sportski onda ti ne treba apsolutno nikakav savet i slobodno ignoriši sve što sam napisao.

Što se tiče klanova, ja sa društvancem imam mali klan pa ko god želi može da se priključi (a i slobodno da izađe, naravno). Uglavnom smo aktivni kad startuje sezona pa dok ne dosadi.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
Shonkas (19.7.2016)