Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2009, 16:56   #1
Mr.Stefan
Novi član
 
Član od: 9.7.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom DVD ROM na laptopu - problem

Imam problem sa DVD RW romom na laptopu. Pre nekoliko meseci, pri jednom od rezanja, NERO je prijavio gresku, odnosno morao sam da idem abort to rezanje. Ubrzo sam pokushao josh jedno rezanje na drugom dvd-u, ali je isto prijavio gresku i tu je pao abort. 2 dvd bachena, ne mogu vishe da rezem dvd, ali makar je mogao da mi ochitava dvd/cd. U svakom sluchaju, bolje ista nego nista. Medjutim, to ista je radilo par meseci, pa je i ono prestalo. Zadnje 2-3 nedelje uopste mi ne cita diskove, kompjuter ne prepoznaje dvd rom, mogu da ga otvorim samo pomocu iglice(vecina vas zna na sta mislim), jednom recju, kao da nije ukljucen u laptop. E sada par pitanja: Postoji li nesto sto bih mogao da uradim da pokusam da ga spasem? I ono drugo u najgoroj varijanti: koliko ceme izaci ubacivanje novog dvd rw roma u laptop i da li je mozda pametnija kupovina eksternog dvd roma posto imam i ASUS eee PC, pa da mogu i na njemu da citam dvd/cd (finansijski sta je isplativije )


E da ne zaboravim, laptop je Acer Aspire 5520G, a na njemu za DVD pishe "DVD-Super Multi DL".
Mr.Stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke