Prikaz jedne poruke
Stara 13.10.2017, 14:01   #8
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Windows pobrljavio

Citat:
Bujosh kaže: Pregled poruke
Sta je drugi problem, ja bih windows reinstalirao odmah, medjutim na racunaru posedujem Viber koji je konektovan na broj, tacnije telefon koji nije kod mene, tj koristi se trenutno u inostransvu, i taj viber nalog mi je itekako potreban, da bi se ponovo prijavio na njega morao bih da uzmem taj telefon i da skeniram QR Code koji se pojavi na racunaru, a ja pristum tom telefonu necu imati do nove godine a do tada ce mi itekako trebati, dakle rako reinstaliram windows - ode Viber, a to nikako ne bi valjalo da se desi.
To nije problem. Kada se pojavi QR code kod tebe na ekranu slikaj ga svojim telefonom i posalji sliku osobi kod koje je telefon sa tim Viber nalogom. Taj neko neka prikaze tu sliku na nekom ekranu i neka skenira code sa slike tim telefonom. Imao sam taj slucaj i tako ga i resio. Mozete koristiti i team viewer pa kada se kod tebe prikaze code taj neko ce ga videti na svom ekranu i neka ga skenira...
I bolje instaliraj neki win 8.1 ako ti ta Desetka nije legalna ili bas bas potrebna.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke