Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2008, 10:17   #1
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Povezivanje satelitske antene na TV

Odmah da kazem da se ne razumem preterano u ovo, tj nikad to nisam radio a komsija me davi da mu to odradim. Situacija je sledeca, on je dobio staru opremu za dz od svog shefa koji je valjda uzeo Total TV. Kad mu je davao, sef je rekao da je sve to podeseno samo da ukljuci i radice, sto ocigledno nije tacno. Prvo on je tanjir postavio odokativno, video je kod nekog blizu njega kako je okrenut pa tako je i on okrenuo, za sta ja uopste nisam siguran da moze tako pa mi treba potvrda da li moze ili ne. Posle je povezao sa uredjajem (koji je valjda risiver) i dalje na tv scart kablom. Na zadnjem panelu tog uredjaja su 3 scart izlaza (TV-na ovaj izlaz je prikljucen trenutno, VCR, Decoder), audio/video izlazi, pal/flat prekidac ,antenski ulaz i izlaz, i neki on/off prekidac gde pored off pise i T***G (ne secam se tacne reci), napred ima samo displej, power i decoder signalna dioda. Marka uredjaja je Neusat ili tako nesto, nemacka firma. Ono sto meni treba je kako da podesim taj uredjaj da bi on imao sliku.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke