Prikaz jedne poruke
Stara 20.5.2017, 18:04   #643
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Top 10 svih vremena

PC:
1. Half Life
2. Max Payne
3. Half Life 2 (serijal)
4. Max Payne 2
5. Mafia
6. Unreal II: The Awakening
7. Splinter Cell (1,2,3)
8. GTA Vice City
9. NFS Underground 1,2
10. F.E.A.R.


To su igre koje sam za zivot najvise igrao i najvise utisaka su ostavile na mene. Odmah iza njih, castan pomen su zasluzili i Call of Duty 2, Wolfenstein, GTA Serijal, Dark Souls serijal, Dishonored, Diablo II, World of Warcraft do cetvrte ekspanzije, Resident Evil 4, Stalker serijal, Metro serijal, The Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay, Bioshock, Doom 3 i jos sigurno 10-15 drugih naslova uz koje sam uzivao igrajuci vise puta.
Da napomenem, Elder Scrolls serijal nisam stavio, jer u to vreme nisam imao jak kompjuter, pa nisam igrao, ali svejedno mislim da se ne bi nasao u top 10.
Jos da pomenem i Wicher-a, moram priznati da nisam igrao ni jedan deo, jer nikad nisam imao vremena da pocnem, a imao sam prilika, jednostavno, po mom nekom zapazanju mislim da je previse vazna igra da bih je zapoceo i usled bilo kog razloga da je prekinem i sebi unistim pricu i gameplay i generalan osecaj, jer ona to ne zasluzuje. Hocu da iskazem postovanje prema developerima i njihovom trudu, jer po mojoj proceni igra izuva i da je neka druga igra u pitanju ne bih imao takav pristup ,kao prema Witcheru i velika je verovatnoca da bi se nasla u top 5. ,iako se prema prilozenoj listi vidi da nisam RPG orijentisan, a svakako volim da odigram taj zanr, ako to zasluzuju.
Obecavam da cu da je na leto pocenem od prvog dela, od plate svaki mesec cu da uzmem jedan deo ako je predjem za to vreme. I za to vreme cu imati novu graficku, verovatno cu pazariti gtx 1060, da to odigram u punim detaljima, kako su i developeri to i zamislili.

Da ubacim jos i igre za konzole uz koje sam pored PC-a takodje sate i sate proveo

1. Resident Evil 3,2
2. Driver 2
3. Driver 1
4. Crash Bandicoot serijal
5. Medal of Honor: Underground
6. Syphon Filter serijal
7. Sheep, Dog 'n' Wolf
8. Tony Hawk Pro skater (Sony 1)
9. Dino Crisis
10. Twisted Metal


Castan pomen igrama: Dracula 2: The Last Sanctuary, Tomb Raider serijal, Parasite Eve, Army Man, Colin Mcrae Rally 2.0, Red Alert, Silent Hill serijal, The Mummy.
Toliko.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke