Prikaz jedne poruke
Stara 25.3.2008, 10:24   #10
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Program za video editovanje?

Citat:
daniel83 kaže: Pregled poruke
Wizard on je trazio nesto bolje od Windows Movie Maker o ne nesto sto je u njegovom rangu,mislim na Movie Maker iz SP2 servis paka, program koji si preporucio je za nijansu bolji od tog,ali stvarno za nijansu,cak mu i skin podseca na Movie Maker kad bi bio plave boje.
Meni skin baš i ne liči, al' nije ni bitno... Problem je (negde na nekom forumu sam i pisao o tome) što postoji velika "rupa" između programa tipa Movie Maker i profi programa tipa Vegas, jednostavno između nema skoro ništa.

Ja moram da priznam da Win Movie Maker često koristim. To nije nivo današnje profi produkcije, ali setite se koliko su nekada koštali profi uređaji koji su imali manje efekata od Movie Makera. Osim toga, korišćenje tone efekata danas je znak lošeg ukusa. Nekad, kad su se ta čuda pojavila, televizije su se takmičile u tome ko će više sliku obrtati, mrdati, raspršivati... Danas se stvar iskristalisala i u profi produkciji vi imate da se koristi zaista malo efekata, tek neki najelementarniji. Tako da se kućni DVD video sasvim lepo može uraditi i sa Movie Makerom.
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke