Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2014, 12:42   #114
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Moram delimicno da se slozim sa Morcom da su ovo izveli malo bezobrazno... Ja licno ne bih rekao da je gamebreaking jer Archeum ipak dropuje u dovoljnoj meri a labor poene ne mozes bas tako lako da exploitujes (isprobao sam u ovoj beti jer sam founder pa sam imao kredita za kupovinu stvari u cash shopu) dakle,ne moze lako da se exploit ali je ipak donekle moguce... Napravis 3 alta,izlevelujes ih na lvl 15 i zajedno sa mainom to je 4k labor poena na svaka 4 sata jer je labor account wide... E sad,da ce za to trebati mnooogo para (RL para) trebace ali ne verujem da je to problem nekom Dzonu ili Hansu jer nisu svi slepci ko mi... Uglavnom,moje je misljenje da bi se stvari normalizovale kada bi vratili CD na labor potove na 12h kao sto je ranije bioa verujem da ce to i da urade jer je whine postao prejak Kako god,meni licno je igra predobra a iskreno ponajvise planiram da se bavim farmovanjem,trgovinom i slicnim zanimacijama. Krajem septembra mi istice pretplata za WS i on ide na standby a AA dobija sansu. Kad pomenuh WS,i u Archeage patron (pretplata) moze da se placa ingame valutom kao u Wildstar i EVE online. Izgleda da to postaje trend u zadnje vreme sto je potpuno pozitivno jer ja u WS nisam ulozio ni dinara osim same kupovine igre,znaci 4 meseca sam igrao za dz,prvi mesec sam imao besplatno i 3 sam kupio goldom.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke