Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2014, 20:44   #112
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Iskreno ja i dalje ne kapiram kakve to specijalne kvestove ljudi zele u mmo? Mislim da je standardno ubi/donesi, ono iz gw2 gde setas mapom i naidjes na live event je tako dosadno da me ubilo u pojam, jedan od retkih mmo koji sam igrao i nisam dosao do max lvl, trejdovao igru za bf4 koliko je bila dosadna. Sto se target sistema tice sta znam, jeste zanimljivije kada sam "nisanis" ali o5 sa druge strane ljudi hoce da se opuste uz mmo pa razumem to, dosadno je nekada kada konstantno trebas da nisanis, zanimljivije jeste ali dosadi brzo. Sto se p2w tice, pa ljudi su se na archeage forumu bunili da je p2w ako imas kucu, ne vidim ja neke velike prednosti ljudi koji ce placati mesecno + sve iz shopa mozes kupiti na aukciji za gold. Cak i taj gw2 koji je b2p ne f2p takodje ima iste mikrotransakcije i niko ga ne naziva p2w sto mi ne ide u glavu, kupis gemove za kesh i prodas ih za gold, isto tako i ovde. Labor poene cak i oni koji zele da bacaju pare imaju reuse od 12 sati bese? Jedino sto ce napredovati brze, ali kada bi svako napredovao isto igra bi se ugasila brzo jer ne bi imali nikakvu zaradu. Probao sam je malo u closed beti, svidela mi se jer me podseca na Lineage 2, mozes da PK nekog ako ti smeta, jednostavno nije ovo igra za svakog, u svakom slucaju da se posle godinu dana svede sve na to da ostane jedan pun server meni ce biti ok, ali kada ljudi i dan danas placaju za WoW koji je smece, igraju L2, Aion i Teru mislim da nece ovo propasti.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke