Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2014, 18:26   #111
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Igrao sam sinoć open betu...sviđa mi se skill sistem, proveo sam sate samo u theorycraftingu i čitajući šta koja klasa radi, da bih odlučio šta da budem. Ali, nešto me nije privukla igra.

Questovi su neverovatno tupi, klasično ubij/donesi/pronađi/javi se, blebetanje NPC-jeva mi se i ne čita, do lv10 se stiže veoma brzo, tada otk5učavaš i treću disciplinu svoje klase...bar se trude da te kroz neke od questova nauče nekim od mehanika igre, kao što je uzgajanje stvari, prav5enje kuća i sl.

Borba...ne znam. Guild Wars 2 me je razmazio, navikao sam na aktivnu borbu gde možeš da letiš okolo, dodguješ stvari...ovde se vraćam na staro dobro "stoji u mestu, lock on i pew pew" iz ere WoW-a. Kao melee klasa, skoro sam riknuo od jednog od ranih mobova jer se "borba" sastojala od stajanja u mestu nasuprot moba i spamovanja tastera, pa ko prvi padne...stvarno bi mogli da nauče nešto od GW2 i Terre.

Plus, sve je više pritužbi da se igra pretvara u P2W...uglavnom, možda nastavim da je isprobavam ovih par dana, ali osećam da će pasti uninstall.

Related...naleteh na ovo:


Poslednja ispravka: Morca (6.9.2014 u 18:57)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke