tema: [Slušalice/mikrofon] Superlux HD-385 (in-ear)
Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2017, 16:45   #4
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Superlux HD-385 (in-ear)

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
I nemoj da budeš razočaran uopšte, ako si ti zadovoljan slušalicama tu nema šta dalje da se priča, nismo svi isti.
Loše sam se izrazio, pre svega sam razočaran u moje veštine istraživanja po netu ali i ljude po audio/audiofilskim forumima koji se zalepe za neki model pa ne puštaju kao što je to slučaj sa Pistonsima. Ali, da, kvalitet izrade je stvarno top-notch za taj novac i zvuk je pristojan.

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Imam ja par prijatelja koji se ne bi složili sa mnom jer vole naglašen bas i zveckave visoke koje npr. Hybrid pruža, pa sve i da kupe ove oni bi u ekvilajzeru namestili da budu kao Hybrid. A čim uključiš ekvilajzer bilo koje vrste, kvalitet zvuka i sterea odmah opada - barem ja još nisam naišao na player ili uređaj na kom nije tako.
Jok, ja volim lepo izbalansiran zvuk sa pristojnom količinom basa koji pre svega treba da bude lepo definisan što se tonaliteta tiče a ne samo da mi probija uši i tu su Hybrid relativno okej. Mid tonovi nisu baš jasni.
Ljudima koji koriste ekvilajzer ili ga, ne daj Bože, koriste da boostuju bas treba odseći uši.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke