tema: [Tablet] iPad 9.7inch 2017 model
Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2017, 19:38   #2
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: iPad 9.7inch 2017 model

Ja već duže vreme merkam iPad Pro 2017 10,5", pre svega zbog Procreate aplikacije i Apple Pencil-a, i mislim da će mi to biti poklon za Novu godinu koju ću sam sebi pazariti (ne mož' devojka, van budžeta joj je ) Imao sam alternativu da uzmem Asus Zenpad 10 3S, ali sam probao njegovu olovku i to prosto ne može da se poredi, plus Procreate ne postoji za Android. Pored toga postoji i Samsung Galaxy S3, koji skoro košta kao iPad Pro, ali po mojim utiscima, iPad Pro je bolji za dva koplja. Naravno, zavisi i od potreba. Da nisam čuo za Procreate i video kako program radi, verovatno bih i dalje živeo u neznanju i završio sa Zenpad-om, a ovako ću imati tablet na kome ću moći dosta stvari da uradim, neću koristiti više svoju grafičku tablu već njega za crtanje, a imaću i neku zamenu za laptop da ponesem na sastanke i da ga koristim za media consumption, održavanje sajtova na wordpress platformi, i završavanje sitnih poslova. Kao 3u1 mašina, mislim da vredi svaki dinar, barem što sam imao prilike da testiram u iStyle-u.
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke