Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2017, 22:04   #9
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2018

Igram FM od CM 00/01, mislim da sto se tice menadzmenta to je to, cak sta vise ima nekih stvari koje su suvisne, ubacene samo da bi nove verzije imale nesto novo a samo guse igru.
Ono sto bih ja voleo da vidim je vise grafickog prikaza, vise animacija sto se tice recimo uvoda u meceve (Liga Sampiona, "cebe" na sredini, animirani komentatori pored terena, kamera koja luta tribinama i prenosi uzavrelu atmosferu, kratki komentari proslih utakmica uz prikaz najzanimljivijih detalja koji ne moraju biti samo golovi, vec bitni momenti tipa promaseni penali, povrede, sumnjive sudiske odluke itd.) Zatim graficki prikaz zreba za kupove, Euro takmicenja itd, nesto kao TV prenos istih. Zatim, 3d prikaz treninga gde mogu u realnom vremenu da postavljam vezbe taktike za narednu utakmicu, akcije, vezbe prekida itd. Utakmice gde se osvoje kljucni bodovi za osvajanje lige ili pobeda u finalu nekog takmicenja mogu biti sa nekim dodatnim animacijama na kraju, radovanje na terenu, slikanje ekipe, opet prikaz najzanimljivijih trenutaka iz lige/kupa itd...
E to bi po meni bio napredak igre, ovo sve ostalo je samo update baze sa malo sminke.
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke