Prikaz jedne poruke
Stara 5.3.2009, 21:23   #23
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Sam & Max Episode #4: Abe Lincoln Must Die!

Četvrti nastavak prve serije dogodovština bizarnog para flegmatični pas & manijakalni zec donosi novi i do sada najluđi zaplet: Meks je (pored ostalog) u trci za predsednika! I to ne predsednika kućnog saveta (što bi već bilo dovoljno smehotresno), nego najmoćnije državne tvorevine sveta - "Ju-es-ov-ej"!!!

Tri lokacije iz prethodnih delova (kancelarija, Sibilina firma, Boskov dragstor) su i dalje tu, no najveći deo radnje se sada odvija na četvrtom mestu - u Beloj kući. Izbori za američkog predsednika su i u stvarnosti dovoljno uvrnuti i nepredvidljivi, ali kada se Sem i Meks upletu u taj cirkus, onda nastaje urnebes! Ovo je verovatno najsmešnija epizoda prvog ciklusa avantura "detektiva-slobodnjaka", a i (bar za mene) najkomplikovanija do sada. Prvi put mi se, naime, desilo da (iako znam šta otprilike treba uraditi) nisam uspeo da bez (lagane) pomoći sa strane učinim da radnja teče dalje. Dva puta sam se latio UHS Readera da se odglavim.

Sve u svemu, još jedan dobar (iako mali) avanturistički kolač za lagano konzumiranje i uživanje.

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	0.jpg
Viđeno:	8 puta
Veličina:	75,7 KB
ID:	27607 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Kako dobiti izbore.jpg
Viđeno:	20 puta
Veličina:	32,1 KB
ID:	27608 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	K.jpg
Viđeno:	14 puta
Veličina:	93,8 KB
ID:	27609
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke