Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2008, 16:48   #2431
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Konsultovao sam svog psihijatra, i on mi kaže da moj san može samo da bude posledica dugotrajnog razmišljanja o jednom te istom, u ovom slučaju slikama koje si okačio.

Dr Psiho je, inače, igrao ovu tvoju igru i kaže da se zove "SPY Fox: Operation Ozone".

Ne znam koliko plaćaš Dr. Psiha , ali na tvom mestu bih mu dao povišicu.

Ime: Spy Fox – Operation Ozone
Razvojni tim/Izdavač: Humongous Interactive
Godina: 2001
Pogled/Izvođenje: treće lice
Tema: Džejms Bond parodija
Radnja: Novi zadatak Spy Foxa, kul/fensi/ekstra šmekera, majstora kok-a-dudl-fua i tajnog agenta još tajnije organizacije, je... da spasi svet, naravno. Zla Pudla, kozmetički stručnjak i, u slobodno vreme, kriminalni mastermajnd, napravila je ogromni dezodorans, postavila ga u orbitu i preti da isprska ozonski omotač do uništenja. Špijun Liscu pomažu Doktor Quack, stručnjak za gedžete, i Miss Monkeypenny, zadužena za komunikacije i – za vađenje smotanog lisca iz nevolja.
Tip grafike: crtani film
Oficijalni sajt:
Opis:
UHS link:
Za: Prijatna grafika. Par dobrih fazona. Radi pod XP-om bez hirurških intervencija. Normalan sistem snimanja pozicija. Standardno predstavljeni inventar. Moguć prekid dijaloga i animacija, ali samo preko ESC tastera (pih). Lepa zabava...
Protiv: ...za jedno popodne. Preterano laka i kratka (doduše, jednoj dečijoj avanturici ovog kalibra teško da bi smo i mogli ovo zameriti. Igra je ionako savršena za mlađe avanturiste i/ili početnike u žanru). Loše semplovan zvuk, nema titlova, nema slobodnog kretanja po ekranu već se samo „aktiviraju“ unapred određene animacije kada se nešto odradi, ili kada se pređe sa jedne na drugu lokaciju.

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Spy-Fox--017.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	94,2 KB
ID:	21554Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Spy-Fox--026.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	75,1 KB
ID:	21555Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Spy-Fox--029.jpg
Viđeno:	5 puta
Veličina:	54,2 KB
ID:	21556
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke