Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2010, 0:38   #338
anded zombi leš!
Banned
 
Član od: 9.1.2010.
Lokacija: Groblje... bilo koje!
Poruke: 212
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 132 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Clash of the Titans! Nisam pratio temu, ali pretpostavljam da je ova abominacija i ovde dobila ono što zaslužuje. Pominjani "Mutant Chronicles" je blaženstvo treša, naivnosti i ljubavi u poređenju sa ovim go*netom! Mene je prosto bilo sramota dok sam ga gledao.
Film ima sve što i bilo koji holivudski blokbaster slične tematike, ali je sve to strpano na tako sterilan, bezdušan način. Užas.
Lagano, najogavniji film koji sam odgledao.

Frequently Asked Questions About Time Travel: Ovaj film mi je na hardu čučao mesecima, pošto sma se konačno naterao da ga odgledam ostao sam gotovo oduševljen. OK, film nije posebno originalan, ali je, pre svega, dobro napisan. Ako neko slučajno nije pogledao - preporuka (mada sumnjam da je promakao filmofilima sa ove teme ).

Kick-Ass: Večeras sam ga odgledao. Meni se dopao. Ponajviše liči na "Zombieland" (tunjav glavni lik, koji često zvuči kao tinejdž verzija keri bredšo... i uopšte, humor je sličan), samo umesto zombija ovde imamo super heroje i desetogodišnju devojčicu koja ubija sve redom <3. Ok za pogledati u društvu.

The Dead Girl: Volim ovakve filmove. Više priča koje se vrte oko jednog događaja. Najvažniji ženski lik je odlično osmišljen, napisan i odglumljen.

Lesbian Vampire Killers: Čisto da ne prođe bez malo vrhunskog treša. Naslov sve govori.
anded zombi leš! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke