PDA

Prikaži potpunu verziju : Progovori, Frimene!


Harvester
14.11.2006, 1:46
Ovih dana igram ponovo Half-Life 2 (igrao sam prije i stigao do Ravenholma, a onda sam u međuvremenu dobio originalnu verziju kao poklon, pa sam odlučio da krenem ispočetku) i nešto razmišljam u sljedećem smjeru - nije li pomalo bizarno što je Gordon Frimen nijem karakter? Mislim s obzirom na to koliko pažnje je posvećeno NPC-ovima, stalno neko nešto s nekim razgovara, jedino Gordon, koji je glavni lik, ćuti ko zaliven. Meni lično ovo nekako smeta, narušava inače sjajnu atmosferu. Npr. Karver u FarCry komunicira konstantno sa onim tipom. Bezimeni heroj iz Dooma 3 je takođe bezglasan, ali fakat je i da on ima mnogo manje prilike za mijenjanje žvake s drugim ljudima nego Gordon. Šta mislite da li bi bio red da Frimen u eventualnom trećem dijelu napokon progovori?

sasha vukelic
14.11.2006, 2:40
hah, pa sta znas, mozda se u nekom od slijedecih nastavaka otkrije da je nijem ;)

SirDuck
14.11.2006, 11:09
^ lol

Ni ne treba da progovori, narusice tradiciju.
Ovako je najbolje.

Ne$A
14.11.2006, 11:35
Mene to bas nervira kada lik negovori-bas je jadno. Isto tako me nervira kad pogledam na pod i nevidim liku noge....

3LANCER
14.11.2006, 15:31
To je namerno uradjeno, verovatno da bi bio kontrast ostalim likovima koji cesto blebecu.

Inuyasha
14.11.2006, 15:52
Hehe, sta ce te...a shto se cite nemoga super naucnog heroja with a gun, pa mislim da sad vec bolje ne progovara...kada su vec napravili dve legendarne igre u kojima cuti, bilo bi bolje da cuti i u trecem delu...

al0cunit
14.11.2006, 19:17
to je zato shto ti treba da su izivis u lika sa kojim igrash .. ti da pricas , psujes , galamis itd ..

Nash Knight
14.11.2006, 19:22
Jaoo, bila je strasna parodija na to u jednom od gejmerskih webcomic-a, ali ne mogu sad da nadjem, ili je bio 'Ctrl+Alt+Del' ili 'Penny Arcade', ajde ja cu da proceprkam ali ako neko nadje pre mene nek postuje link obavezno!

Inuyasha
14.11.2006, 19:37
to je zato shto ti treba da su izivis u lika sa kojim igrash .. ti da pricas , psujes , galamis itd ..
Bash tako! To sam i radio...btw NashKnight jel mislish na hlcomic (Gordon Fronhman) ?

VeNoM
14.11.2006, 23:49
Gordon Fronhman entering the matrix kodirani buda itd....
nego mislim da gordon jedini ne priča od svih novih fps-a

sasha vukelic
15.11.2006, 0:35
zamisli naprave film half life... u kojem on ne prica!

Nash Knight
15.11.2006, 2:10
zamisli naprave film half life... u kojem on ne prica!

to bi bilo cool

3LANCER
15.11.2006, 14:54
Ja bih prvi otisao da ga gledam. Ozbiljno. Gordon Freeman ne sme da progovori, ovako je faca.

TheProphecy
15.11.2006, 17:18
Ja bih prvi otisao da ga gledam. Ozbiljno. Gordon Freeman ne sme da progovori, ovako je faca.
Slazem se! Obe one ribe mu se nabacuju,a on ih kulira ;),pravi smeker.

Inuyasha
15.11.2006, 17:51
Zar nije kralj :to_care: :to_care: :to_care: mada, u liku freemana ja non-stop potrosim dosta metkova na onu u uskom djemperu...ih trebali su barem napraviti da ih mozes upucati u da leti krv...a ovako samo prolaze metkovi...tistis :D :D :D

3LANCER
16.11.2006, 17:40
Zato sto su one super-cice

Inuyasha
16.11.2006, 20:06
ma....aj ona alex josh nekako ali ona stra trampara...vec sam i zaboravio...ma nema veze...

Ne$A
16.11.2006, 21:13
Hehe, sta ce te...a shto se cite nemoga super naucnog heroja with a gun, pa mislim da sad vec bolje ne progovara...kada su vec napravili dve legendarne igre u kojima cuti, bilo bi bolje da cuti i u trecem delu...
Tu se slazem stobom. Ako nije govorio od prvoga dela nema potrebe da progovori u Episode2- ali bi bilo dobro da je govorio od prvoga dela pa da i sada govori

Inuyasha
16.11.2006, 21:27
Mozda, ali onda half-life nebi bio half-life...on reprezentuje neki poseban stil...stil koji se vecini igraca dopada...i ja ga licno volim...sve se desava iz prvog lica, nivoi su povezani...jednostavno dobijash utisak da si ti tamo...i to je strava :)

F@n@T!c_KV®
6.12.2006, 2:11
E ali meni i ne smata to sto gordon cuti vec sto HL nema nikakvih medjusekvenci! to me ubija! A i zamislite Gordona na kraju serijala progovori... G Man i'll be back! WOW sto bi bilo mocno :n_klanja:

dragomix
6.12.2006, 2:22
Jea!!!!!!!!!

worm4
16.2.2007, 18:58
Ko je uopste taj G-man?
Lik se šećka sa onim njegovim koferom, uvek posmatra... Big Brother G:aplauz:

Auror
17.2.2007, 14:44
G Man je lik iz igre koji je dobio najvise psovki od mene za vrijeme igranja od bilo kojeg drugog lika!:mad: :boxing:

Alex
18.2.2007, 13:49
Jaoo, bila je strasna parodija na to u jednom od gejmerskih webcomic-a, ali ne mogu sad da nadjem, ili je bio 'Ctrl+Alt+Del' ili 'Penny Arcade', ajde ja cu da proceprkam ali ako neko nadje pre mene nek postuje link obavezno!

http://www.hlcomic.com/

lijenština
18.2.2007, 20:39
Nema potrebe da doktor Frimen gubi dragoceno vreme na razgovor. On je čovek od akcije. A i nedostatak glasa ima svojih prednosti - ne morate da slušate svaki put kada ga pogode ono ahhhhh, koje zna da nervira u mnogim igrama pogotovu ako naletite na neki teži nivo. A i ako bi zvučao kao Jack Carver u Far Cry-u morao bih da pritisnem mute dugme na tastaturi. Koliko samo loš urađen glas glavnog junaka može da iritira.:)

polarnimeda
19.2.2007, 0:57
Nemoj progovoriti Frimene, jer ce ona riba onda prestati da se lozi na tebe... Budi siguran da je pali tvoja tajnovitost!!