PDA

Prikaži potpunu verziju : Win8.1 - zaglavio na "finalizing your settings"


Marko 0401
31.3.2015, 2:03
Taman sto sam instalirao svjez Win7 SP1 poslije punih 5 godina koriscenja istog (riknuo mi hdd, pa zato reinstall), rijesih da probam i Win8 jer uzeh novi hdd od 1tb, pa rekoh ima mjesta.

Narezao na dvd, instalirao i nakon restarta zaglavljen mi racunar na "Finalizing your settings". Nakon prvog restarta, imao sam boot meni i izabrao Win 8.1, sada nemam vise boot meni nakon restarta vec odmah ide na "Finalizing your settings" ekran i tu zaglavi.

Ubacih hirens boot, reko' sad cu bootujem sa cd-a, izbrisem 8-cu i vratim se na 7-cu, ali ne mogu da dodjem do BIOS-a preko F2. Odmah ide na pomenuti ekran i ostaje zaglavljen.

Sta mi je ciniti?
Googlao sam malo, probao opciju Shift+F10, pa da izbrisem cmd.exe proces, ali bez rezultata. Kako da povratim laptop? :)

Marko 0401
1.4.2015, 18:08
Niko nista znaci... :) Jos istu noc sam uspio da dodjem do boot menija, ispritiskao sam sve zivo nakon restarta i dosao do boot menija nekako... :) Sad sam postavio Win 7 kao default preko Easy BCD-a, problem nekako rijesen.

Da bi tema imala nekog smisla, neko ko je imao iskustva sa ovim problemom neka pise resenje molim. Vidim da se dogadja cesto sa 8-com...