PDA

Prikaži potpunu verziju : box paket mts-a


ekvi
4.2.2015, 12:36
Već dve godine koristim box4 i prilično sam zadovoljan. Jedino što me nervira je cena i vrsta mobilnih telefona koja se može otplaćivati u ratama. Da li neko od saradnika mts-a, winwin, handy, tehnomanija... ili ma ko drugi imaju veći izbor i uopšte da li daju telefone uz ovaj paket?

cane.prebranac
4.2.2015, 12:39
Već dve godine koristim box4 i prilično sam zadovoljan. Jedino što me nervira je cena i vrsta mobilnih telefona koja se može otplaćivati u ratama. Da li neko od saradnika mts-a, winwin, handy, tehnomanija... ili ma ko drugi imaju veći izbor i uopšte da li daju telefone uz ovaj paket?
Misli da daju samo sto platis nesto manje od regularne cene telefona.

ekvi
4.2.2015, 22:50
U principu, koliko sam pratio ovih godina, daju regularnu cenu telefona u tom paketu - otprilike medju nizim maloprodajnim cenama, ali na 12/24 rate - kao povoljnost

Pile_glodje_kost
18.1.2016, 21:42
Moze li mi neko reci, ako sklopis ugovor na Box 4 paket, postoji li mogucnost da kasnije (tipa 5-6 meseci) uzmes telefon ili neki od uredjaja iz ponude? Ili moze samo u trenutku sklapanja ugovora?

darac_kv
19.1.2016, 1:15
Moze li mi neko reci, ako sklopis ugovor na Box 4 paket, postoji li mogucnost da kasnije (tipa 5-6 meseci) uzmes telefon ili neki od uredjaja iz ponude? Ili moze samo u trenutku sklapanja ugovora?

Ja sam uzeo TV na 12 rata u toku ugovora, isto posle 5-6 meseci. Telefon sam uzeo na 24 rate kad sam sklapao ugovor. Moze do 2 uredjaja uz box da se uzme, imaju i tablet dobar za mali novac.