PDA

Prikaži potpunu verziju : SK YouTube kanal


Borisav Živanović
14.1.2015, 18:36
Šta mislite o tome da SK ima YT kanal? Bilo bi zanimljivo pogledati poneki vlog iz redakcije ili gameplay, ali je sigurno da bi prodaja opala kada bi bile snimane recenzije većine programa i igara o kojima se piše, ali bi jako korisni bili video tutorijali koji pokazuju ono pisano u tekstovima nalik na "Eliksir mladosti: Android edition". Šta vi mislite?

DeCoy
14.1.2015, 19:30
Šta vi mislite?

Ja mislim da treba da pročitaš tekst "Evolucija ili lenjost" u najnovijem broju SK-a ;)

zvucnjak
14.1.2015, 19:44
I ja sam baš tražio nedavno i iznenadio se kad sam video da nema.

Baš mi je palo na pamet kad smo pričali onomad o potencijalnom NFS turniru, eto da ima to možda ne bi bilo loše da se okači, uz neki pristojan editing, i tako... :)

dex3108
16.1.2015, 0:25
Moze ali samo ako Kuzma dobije barem 2-3 emisije XD (Kuzma Reacts, Kuzma Plays i Kuzma Podcast XD)

Kuzma Reacts - sedmicna emisija u kojoj Kuzma iznosi misljenja o glupostima koja se desavaju u industriji video igara i IT industriji.

Kuzma Plays - vise puta sedmicno live stream Kuzme kako igra igre (pozeljno MP igre sa Voice Chat-om ukljucenim)

Kuzma Podcast - mjesecni podcast gdje Kuzma terorise ostatak redakcije za okruglim stolim XD

LoneWolf
16.1.2015, 11:40
Kuzma je svoje nažalost otprdio i potpuno kreativno "sagorio", sviđalo se to nekome ili ne. Meni se ne sviđa, ali je nažalost tako.