PDA

Prikaži potpunu verziju : windows 7 nemacka


justin bieber
28.12.2014, 14:58
Imam laptop s srpskim windows 7 profesional softwerom. Ok stigo u nemacku originali preko 90 evrA pa dalje. Odoh kod kod nekog provajdera ovlascenog za vodafon mrezu za telefon. Kad ono on kaze moze i windows 7 s officom za 50 evra. Ja pitam koja vrsta 7 . On kaze koja hoces. Ok on je turcin. Ali u cemu je caka. Nije valjda toliko lud da mi uvali windows 7 a da rizikuje posao?

LoneWolf
28.12.2014, 17:18
Imam laptop s srpskim windows 7 profesional softwerom. Ok stigo u nemacku originali preko 90 evrA pa dalje. Odoh kod kod nekog provajdera ovlascenog za vodafon mrezu za telefon. Kad ono on kaze moze i windows 7 s officom za 50 evra. Ja pitam koja vrsta 7 . On kaze koja hoces. Ok on je turcin. Ali u cemu je caka. Nije valjda toliko lud da mi uvali windows 7 a da rizikuje posao?

Evo da ja malo probam glumiti Google Translate:

Imam laptop sa Windows 7 Professional softverom na srpskom koji je kupljen u Srbiji. Došao sam u Njemačku s namjerom da kupim isti i ovdje, gdje su originalni primjerci softvera sa cijenom od 90 evra naviše. Nakon posjete nekom provajderu koji je ovlašten distributer za Vodafone mrežu, gdje sam otišao da se raspitam za telefon, rečeno mi je da mogu dobiti originalan Windows 7 i originalan Office po cijeni od 50 evra. Nakon pitanja o verziji OS-a, rečeno mi je da može bilo koja verzija Windowsa 7. No, ipak me zanima šta se krije iza tako povoljne ponude: nije valjda toliko lud da mi proda povoljan originalan Windows a da zbog toga rizikuje gubitak posla?

P.S. Ni meni nije jasno šta je pisac htio da kaže, mislim da mu je nuđen Windows mobile za telefon, a njemu treba Windows za kompjuter... :facepalm

justin bieber
28.12.2014, 17:40
Ok. Srpskom vezijom trebao sam staviti pod navodnike. Radi se o tome da prozor nije original vec laznjak. Upitanju je prenosni racunar. Ok i za drugo radnja se bavi popravkom racunara ali i distributer je za vodafon . Malo drugacije nego kod nas. I da tu sam uzeo telefon za zenu. Moram nastaviti peglati☺

Sass Drake
28.12.2014, 18:09
Ok. Srpskom vezijom trebao sam staviti pod navodnike. Radi se o tome da prozor nije original vec laznjak. Upitanju je prenosni racunar. Ok i za drugo radnja se bavi popravkom racunara ali i distributer je za vodafon . Malo drugacije nego kod nas. I da tu sam uzeo telefon za zenu. Moram nastaviti peglati☺

50€ vjerovatno košta instalacija Windowsa isto kao što u Srbiji košta 500-1000RSD.

LoneWolf
28.12.2014, 18:18
Original Windows 7 Pro + MS Office u Med**m**kt prodavnici je 59,99 € provjereno, bio sam nedavno tamo

justin bieber
28.12.2014, 19:49
Znaci mozda i moze . Hvala. On je trazio 80 evra ali posto sam kupio telefon uz tarifu smanjio je cenu. A verovatno cu mu uzeti fix telefon + adsl. Poseticu mediamarkt. U Conradu je samo win 90evra