PDA

Prikaži potpunu verziju : Asus memopad HD7problem


zarec
24.12.2014, 20:26
Pregledao sam sve postove vezane za ovaj tablet ali nisam nasao problem koji imam.
Naime, cesto ne mogu da otvorim prilog uz mejl kada se radi o slici....dobijem plavu kockicu sa upitnikom.
Ne mogu da gledam ni programe na tv box......trazi mi pluing ili se pojavi pomenuta kocka sa upitnikom.
Instalirao sam VLC plejer a probao sam i druge..isto/
Da li je neko imao slican problem i kako ga rijesiti.

bobi98
24.12.2014, 23:18
Ukoliko je u pitanju flash sadrzaj neces moci da ga vidis, jer android ne podrzava flash player, tako da neces ni moci da gledas televiziju na njemu.

zarec
25.12.2014, 10:48
Interesantno je to da mogu gledaiti Live tv Srbija.
Cini mi se da se ovo pocelo desavati poslije preuzimanja android verzije 4.2.2
Razmisljam da reseteujem tablet i ostavim ga na fabrickoj verziji!

doctor
25.12.2014, 21:14
Ako si već preuzeo 4.2.2 ostaćeš na njemu, nema nazad (osim da ručno flešuješ stariji ROM, mada ne bih rekao da se to realno isplati).

Mada svakako možeš da mu rokneš factory reset, možda ti to reši probleme. Pre toga možeš da probaš da obrišeš cache particiju iz recoveryja. Kao i da očistiš keš aplikacija u telefonu i temp fajlove (možeš da upotrebiš All-in-one Toolbox za to, fina aplikacija).

Evo uputstva ali ti idi na "wipe cache partition", i nikako ne diraj NIŠTA DRUGO. :)
https://www.youtube.com/watch?v=rMTzwG1IOcc

Laskaris
30.12.2014, 10:07
Ukoliko je u pitanju flash sadrzaj neces moci da ga vidis, jer android ne podrzava flash player, tako da neces ni moci da gledas televiziju na njemu.
Zvanicno ne podrzava, nezvanicno da. Odes na Adobe sajt, skines poslednju verziju flash plejera (vec je postarija) i instaliras rucno sto je decja igra. Ogroman broj browsera jos uvek podrzava prikaz flash sadrzaja. Opera, Chrome i default android browser ne podrzavaju ali svi ostali to jos uvek odlicno rade ako je, naravno, flash plejer instaliran.