PDA

Prikaži potpunu verziju : Freedom Planet


Boondock Saint
26.9.2014, 12:34
http://store.steampowered.com/app/248310/?snr=1_5_1100__1100

Fight your way across the celestial world of Avalice where cats are green, motorcycles drive up walls and monster girls do most of the buttkicking! Freedom Planet is a cartoony, combat-based platform adventure that pits a spunky dragonoid and her friends against an alien attack force.

Ne mogu da verujem da niko nije napravio temu za ovo. Pa sta igrate vi ljudi? :eek: Igra na prvi pogled deluje kao klon Sonika ali je toliko dobra da parafraziram jedan steam review: ,, Da je igra izasla u doba Sege, niko ne bi ni pricao o Soniku!"

sale94
26.9.2014, 12:48
Diskutuju o noob strategijama u Bf4, o tome dal ce farmati i narednih 10min u Arheage, i o grafici u novom Ac.

Da i xbox one vs ps4 Salt War to se podrazumeva.

Nisam cuo za ovu igru al svaka novina i osvezenje koje odstupa od neceg mi je cool u startu.

Roronoa Zoro
26.9.2014, 13:16
probao demo, odlična igra, ali skupa, pa čekam popust

nameless1
26.9.2014, 14:36
Ne mogu da verujem da niko nije napravio temu za ovo. Pa sta igrate vi ljudi? :eek:

Ne volimo mi te japanske zezancije.:p

Da je igra izasla u doba Sege, niko ne bi ni pricao o Soniku!"

Ko prica o Soniku?:kreza:

Boondock Saint
26.9.2014, 16:09
Ko prica o Soniku?:kreza:

Svako ko diskutuje o najboljim platformama svih vremena. :p Iako danas internet trolovi vole da kake kako su Sonik igre lose, prva 3 dela i Sonic CD spadaju u sam vrh all-time platformi, tako da kad igru uporedju sa njim, sigurno da je mega-pohvala.

Rainman
26.9.2014, 16:19
Iako danas internet trolovi vole da kake kako su Sonik igre lose...Znaci neko ko ne voli Sonic igre i smatra da su bezveze, automatski je trol.

Najs, vrlo mudar zakljucak. Ja npr ne znam sta je veci smor - Sonic ili Mario. Ovo da ne pricam tek kako mi izgleda...

Atwa013
26.9.2014, 16:25
Znaci neko ko ne voli Sonic igre i smatra da su bezveze, automatski je trol.

Najs, vrlo mudar zakljucak. Ja npr ne znam sta je veci smor - Sonic ili Mario. Ovo da ne pricam tek kako mi izgleda...
Nemo' te cuje dragomix....:)

Boondock Saint
26.9.2014, 18:30
npr ne znam sta je veci smor - Sonic ili Mario..
GET. OUT. :p

James Vega
26.9.2014, 18:58
Postuju u temi za igru koja ih uopšte ne interesuje, da bi objasnili koliko ih ta i sve slične igre ne interesuju.

Ovo da ne pricam tek kako mi izgleda...
"99% of 440 user reviews for this game are positive".
Ljudi kojima je ova igra namenjena očito misle da je savim dobra.;)

sale94
26.9.2014, 19:01
Ja volim Japanski stil .
A uz Maria smo ostajali zalepljeni za ekrane ko mali realno.:) To je dovoljno da prevagne u odnosu na neki random nahvalisani naslov bez nekog duha.

Sto opet ne znaci da je Mario svemocan i godlike i Sonic i da ko zucne kontra treba da ide na kolac.

Treba postaviti granicu izmedju dopadanja/uzivanja, i zaslepljenosti jer tako kad se zalepis ne vidis druge stvari onako cisto.

Rainman
26.9.2014, 20:11
Postuju u temi za igru koja ih uopšte ne interesuje, da bi objasnili koliko ih ta i sve slične igre ne interesuju.Postujem na recenicu da su ljudi koji ne vole sonika trolovi. Moze to da bude napisano u bilo kojoj temi. Tako da ubuduce citaj zasto je nesto napisano, a ne gde.

Boondock Saint
26.9.2014, 21:04
Ovo je otislo u nekom skroz levom smeru, sto iz zezanja, sto zbilja. Inace ovo moje o internet trolovima nije se odnosilo na ljude koje ne vole Sonika nego bas na njegov fanbase koji zna da bude uzasno analan oko njegovih igara i obicno pljuje po novim delovima a dize prvih par(koji su svakako sjajni). Svi znaju da su Sonikovi fanbojevi negde u vrhu sa Betmenovim i Star Wars fanbojevima po nivou zagrizenosti i hejta. Ali treba razlikovati fanove od fanbojeva.