PDA

Prikaži potpunu verziju : Windows 7 beli ekran


nikolapfc89
15.8.2014, 19:07
Kao sto naslov kaze imam problem. Evo ukratko. Chrome mi je povileneo, izbacivao tonu reklama i banera, i cuveni "adblocknwatch 3.0", pa sam instalirao malwarebytes anti-malware i nasao brda nekih virusa i svi su bili smesteni u karantinu pa sam isao na "delete all".
Nakon toga, radio komp najnormalnije sve, i kad sam danas upalio, nakon ucitavanja windows 7 pojavi se beli ekran. Mis radi, task menadzer radi (nakon CTRL+ALT+DELETE) ali nema slike. Citao sam po netu da je virus, uradio system restore na dan pre (nemam druge dane ponudjene) i sad kad ucitava windows 7 izbacuje mi "LOGONUI.EXE - BAD IMAGE ERROR" i jednostavno kad kliknem OK, nastavi da ucitava windows sa PLEASE WAIT LOADING i tu bleji sat vremena.
Poludeh vise, sve sam pokusao, brisao TEMP iz APPDATA foldera, i te neke fajlove, ne znam vise ni sam sta da radim. Hvala unapred.

Marko93
15.8.2014, 19:15
Safe mode?

mare037
15.8.2014, 19:17
Verovatno je virus zakačio nešto od sistemskih fajlova pa ti izbaca tu grešku. Ako i dalje ne pokreće Windows, uđi u Safe Mode i probaj sa sfc /scannow u Command Prompt-u.

nikolapfc89
15.8.2014, 19:23
Safe mode?



Sljaka safe mode. Tu sam obrisao malwarebyte u slucaju da nije on zarazen, i brisao te fajlove iz appdata,roaming foldera.


@ mare037, pokusacu i to. zaboravih skroz :-D

Marko93
15.8.2014, 19:55
Pa sta si brisao malwarebytes, ako ti sljaka safe mod trebao si u njemu ponovo da skeniras sve malwarebytesom..

nikolapfc89
15.8.2014, 20:24
Ma obrisao sam i sa njim i sa nekim na H isto programo u safe modu.
Uradio sam sfc scannow, vidim nasao uradio repair, i kad se podigao sistem, opet error, al nekih 4,5 prozora sad, errori, nakon kliktanja OK, opet beli ekran, otvorio sam task menadzer, ugasio pa upalio explorer, i upali desktop sve ok.
Ako idem na windows 7 repair sa CDa oce brisati fajlove koje imam, dokumenta, muziku, slike itd? Il sta da radlm?

water wizard
15.8.2014, 20:25
neće valjda

Marko93
15.8.2014, 20:37
Ali svejedno.. mislim da takav sistem nema mnogo vajde ni pokusavati popraviti..

mare037
15.8.2014, 20:41
Ako idem na windows 7 repair sa CDa oce brisati fajlove koje imam, dokumenta, muziku, slike itd? Il sta da radlm?

Windows Repair se odnosi samo na sistemske fajlove i ne dira fajlove kao što su dokumenti, slike, muzika itd.

Ja bih na tvom mestu uradio svežu instalaciju OS-a.