PDA

Prikaži potpunu verziju : "Need for Speed - Carbon"

Strane : 1 2 [3]

zdravkelja
12.10.2007, 10:23
Hvala svima! Moram da varam, tako ti je to kad ides u ekonomsku skolu:icon_stud, i nemas vremena ni volje da prelazis celu igru, vec hoces da nabudzish kola na brzaka, dok roditelji ne gledaju. Thanks again!:to_care:

:offtopic: I ja idem u ekonomsku pa sam presao 3 puta ;)

DavidovicN.S
12.10.2007, 20:35
Svaka cast! Ali ja nemam volje da se zadrzavam toliko oko jedne igre. Voznje bas i nisu moj fah. :o

masteri
5.11.2007, 14:03
Ima u gradu da se kupi original karbon za 599din/:alealeee:

sharlo_03
5.11.2007, 14:38
Evo sad sam i carbon probao na kompu nakon nedelju dana i sada mi auto konstantno ide udesno. Nije zaglavljena tastatura, napominjem. Aj ako neko moze ovo da objasni i da kaze kako da resim. Inace sve na max 4xAA 16xAF
Ne pada ispod 40fps:qliranje:
Sa svim mi se desavalo autima ali sam resio problem
AKO jos neko ima ovaj problem neka iskljuci gamepad ili joystick ili volan iz USB prikljucka
PoZZ

Markosam
7.11.2007, 17:22
Ljudi nabavio sam original CARBON ali imam problem da bi se igralo na netu treba da se instalira patch ja odem skinuo sa raznih sajtova 1.3 patch i pokrenem instalaciju i nece pa onda svaki po na osob prebacim tamo gde sam instalirao igricu i pustim da instalira i ono nece sta da radim :icon_scra:a_whistli

zdravkelja
7.11.2007, 17:32
Skini 1.4 patch

rope
7.11.2007, 19:57
Takodje imam problem sa igrom. Naime, igra izbacuje u windows... Nekad se to desi nakon 2min igranja a nekad nakon 2 h - ali pre ili kasnije izbaci. Kako to da resim ?

zdravkelja
7.11.2007, 20:22
Nikako, igra je bagovita, ni patch 1.4 ne resava stvar.

Mr.Deeds
7.11.2007, 20:38
Igra ce takva i ostati, verovatno nece vise izbacivati patch-eve posto izlazi novi.

rope
8.11.2007, 16:09
Znaci nisam jedini koji ima taj problem :o ...

Roronoa Zoro
8.11.2007, 16:35
Ili kupiš original. Ako i sa njim ima takvih problema onda....

zdravkelja
8.11.2007, 20:03
Ima. Koliko znam to je prvi bagoviti NFS, do sad su svi bili stabilni. Jedino je Most Wanted ponekad izletao, jako retko, ali mislim da je zbog onog malog programcica:dzavo:

Cvrcak
25.11.2007, 21:58
Znam da je igra izašla odavno ali sam je ja tek sad instalirao i... ne znam odakle da počnem da je kudim! Stigao sam do oko 70% karijere i sad žalim što sam je uopšte i instalirao - sad moram da je pređem.

1. DRAG - zašto nema ovog moda koji je po meni jedan od najboljih i na njega gledam kao na zaštitni znak ovih tuner serijala??? Velika šteta isto kao i milestones. Jurnjava sa pandurima je učinila da mw bude ono što jeste, a to je najbolji po meni nfs ikada (nisam još igrao (ne znam ni da li je izašao kod nas) ps pa ne mogu da govorim i za njega). Kad sam već kod pandura... Prvo što njih izbegnem samo kad im dosadi da me jure. uđem u 3 krivine i još se sakrijem i eto ti njega niotkuda. Jednostavno se stvori blizu mene i onda moram opet da bežim. Kad uspem da ih se otarasim, ni sam ne znam kako sam to uradio - ni kriv ni dužan. Da ne pominjem kako ulaze i izlaze iz krivine, kad su daleko od mene (kad ih vidim samo na mapi) kao da su zalepljeni za stazu i kao da za njih ne postoji inercija. Razočaran sam, JAKO!!!
2. DRIFT - s obzirom da mi je bilo jako žao što ga nije bilo u mw, bio sam prijatno iznenađen kad sam video da ga ovde ima. Sve dok nisam odvozao prvi drift. Ne dao Bog da treba još da driftujem po onom brdu. Na celoj mapi jedino mi drift trke stoje ne dovršene i tako će i ostati. Zašto nisu lepo mogli da ubace onaj stari normalan iz U2!? Nemam reči.
3. TUNER I OSTALI - Koliko sam video jedinog smisla igrati carbon ima ako se igra isključivo sa tunerom. Svi ostali su kao cigle sa inercijom. Ako krivina slučajno ima više od 30 stepeni, grebanje zidova je neizbežno. O kategoriji MUSCLE da ne govorimo, oni su dobri jedino za DRAG. A da, DRAG ne postoji u carbonu. Kada računar vozi neku od te 2 klase (MUSCLE EXOTIC) ulazak u krivinu je savršen, a naravno ima i prednost ubrzanja tj. max brzine. I kako se onda nositi sa njima!? Nikako. Molite Boga da im izleti neki civil jer je to jedini način da se zaobiđu. I sam start trke koji uvek stavlja u drugi startni red. Džaba što ja imam perfektan start kad moram ne mogu da prođem ispred nego moram da vozim njihovim tempom. I odvratno je to što su u svakoj j****oj trci svi isto ofarbani. Žuto crveno ili plavo crveno. Da, nađe se i poneki sivi.

Cvrcak
26.11.2007, 2:54
4. CREW - ovo me je posebno zaintrigiralo. Ne radi :) Ja ih koristim samo radi onih bonusa koje daju. Onaj SCOUT koji bi trebalo da mi crta idealnu putanju... pa možda to i jeste idealna putanja ali mi nikako nije jasno kako to da je uvek iza mene, ako vozi idealnom putanjom (tada sam još redovno nadograđivao i njihove performanse)!? DRAG CREW može da se koristi ali dok ja pazim da mu budem u zavetrini uvek izgubim iz vida neku krivinu ili nešto drugo pa se slupam, tako da mi to ničemu ne koristi. BLOCKER više blokira mene nego protivnike. I kad uspe nekoga da izblokira, sledeći odma instant zauzme njegovo mesto i to na identičnoj razlici (vreme) od mene!? Ni to mi nije jasno ali... Kad bi nekako mogli da se izbace. A tek ona Niki što ne zna da vozi!!! :) To je strašno. Kad sam dobio nju, pomislio sam evo prave pomoći. Ona se redovno skuca u mene ili od pozadi ili mi bočno uđe u putanju i uspori. Ako je nedaj Bože ispred, uvek će iz nekog samo njoj znanog razloga da uspori na mestu gde ne treba kočnica već gas i tako da me natera da je lupim od pozadi i naravno da izgubim na teško stečenoj brzini.
5. BOSS - onaj drugi deo trke kad prvo moram ja njega, a posle on mene da prati kroz onaj kanjon... ne sviđa mi se. Kad god ga preteknem, on počne kao kamikaza da me lupa i svakim udarcem, ja dobijem penal -5000. Više ga i ne pretičem, čak i kad sam u poziciji za to, ja kočim i čekam da se on postavi ispred mene. I, ne znam da li je samo kod mene, ali ta staza je jako loše osvetljena. Mračna staza, mrak svuda okolo, stalno lupam u ivice jer ne vidim kuda vozim. Još su na kraju uveli 4 karte umesto 3 koliko ih je bilo u mw, bilo im puno 67% šansi za dobitak pink slip-a pa rešili da smanje s*se :)
6. previše je što su ubacivali 8 do 12 vozača po trci jer se time mnogo opterećuje procesor. Brže mi je išao mw sa većim video podešavanjima nego ovo. Osetna je razlika kada se igra sprint recimo i checkpoint jer sam u ovoj drugoj ja sam.

Iz svega gore navedenog vidi se da sam jako ogorčen. Ali najviše na sebe samoga, jer da imam malo više pameti odavno bi imao 4+ GB slobodnog prostora na HDD.

PS žao mi je što ste morali sve ovo da čitate, bolje da ste ovo vreme utrošili na nešto pametnije. Morao sam nekome da se požalim i da ispraznim svo ovo razočarenje koje se skupilo u meni igrajući ovo g**no :)
Samo da ga pređem i baciću DVD. Ne želim više nikada da čujem za carbon.

Karlo Bilal
26.11.2007, 11:00
Vako,

Imam NFS CARBON instaliro sve da valja pokrenuo i zastopa kompjuter i moram ga reset. i tako svaki put kada pokrenem igricu...
:(

Prvi put kad sam igro igrao sam 5 min i sve ok, morao negdje ici i izgasio... sutra dan kad sam pokrenuo zastopalo na prvoj misiji, a 4 puta probao (svaki put na drugom mjestu)

ako itko moze pomoci molim vas pmozite!!!

tek sam je prvi put instal i pokrecem prvu stazu (MISIJA) i zastopa

DavidovicN.S
26.11.2007, 12:40
Vako,

Imam NFS CARBON instaliro sve da valja pokrenuo i zastopa kompjuter i moram ga reset. i tako svaki put kada pokrenem igricu...
:(

Prvi put kad sam igro igrao sam 5 min i sve ok, morao negdje ici i izgasio... sutra dan kad sam pokrenuo zastopalo na prvoj misiji, a 4 puta probao (svaki put na drugom mjestu)

ako itko moze pomoci molim vas pmozite!!!

tek sam je prvi put instal i pokrecem prvu stazu (MISIJA) i zastopa

Instaliraj ponovo u nekom drugom folderu. Isto se i meni desilo prvi put kad sam instalirao, pa sam obrisao igricu i instalirao ponovo u folderu koji sam sam kreirao a ne u defaultu(c:\program files\ea games...). Mozda zvuci glupo ali meni je proradilo, probaj nista ne kosta.:)

Karlo Bilal
26.11.2007, 19:47
Hvala tebi, ali nazalost ni to nije pomoglo...

stavio sam ga u novi folder u /: D ali NFS ali nije pomoglo... :( :mad: :confused::confused::confused:
sada je je zastopao u LOADING na prvoj misiji, i prije se to dogadjalo...

nista, ako netko pronadje rjesenje help me :D

zdravkelja
26.11.2007, 20:11
@Cvrcak:

1. Drag nije mogao biti uveden upravo zbog razlike medju klasama, muscle automobili bi bili previse nadmocni. Subjektivno misljenje. Panduri su pokvarili igru to se slazem, u MW-su bili extra, ovde su katastrofa.
2. Drift kako za koga, meni nije lose.
3. Za to ti treba vestina, ja sam sa nenabudzenim Chevroletom Camarom presao prve 3 oblasti kada sam drugi put prelazio igru. Znaci nije tesko.
4. To si skoro sve u pravu.
5. Ovo nisi, ako si ispred Boss-a 10 sekundi, automatski se zavrsava cela trka tvojom pobedom, kakve veze ima tih 5000 poena, a mozes malo da rizikujes.;)
6. Opet necje subjektivno misljenje. Nekome je interesantno da se trka sa puno protivnika

Po meni igra ima neke druge mane: Trke se odvijaju po mraku, nije zabavna mnogo, glupi panduri, prelaka, kratka, podela automobila po tierima i klasama.

E sad nisi naveo dobre strane kao sto je odlican sistem stilizovanja automobila, to mora svako da prizna, najbolji do tad. (sad je Pro Street jos bolji). A i interesantna je voznja od 450-500km/h iako je previse nerealno.(ali to je NFS to je uvek bila arkada.

Markosam
7.12.2007, 19:16
Ajde samo mi pomozite kako da picim na netu jer me nesto **** strasno a jos sam kupio original ako nesto neko sazna javite:opanachke. I da imam ja resenje za ovo bagovanje tvog kompa: REINSTALIRAJ WINDOW`s:dedica:

zdravkelja
7.12.2007, 19:36
Reinstalirao 2 puta od tada. Moras imati bar prvi patch za Carbon da bi igrao na netu

King James
28.12.2007, 21:44
Ljudi, kako ja da nabudzim auto u karijeri?! Dosao do 26% sa Eclipseom bez ikakovog tjuninga i sad ne mogu nijednu trku dobiti pa reko doslo vreme za tjuning...Ali nigde na mapi nema one slicice za Preformase shop ili sta vec a kad udjem u garazu i u customization pa na performanse sve zakljucano... :confused:

sharlo_03
28.12.2007, 21:59
Meni je igra dobra. Jako je kratka, ali za zabavu male dece je odlicna. :to_care:
Odlican sistem stilizovanja auta, meni dosad najbolji drift. To bi bilo to. Pro Street je jos bolji ali nesto me ne drzi zalepljenog za komp kao crysis, COD4 i NFS MW:(

RUSuper
28.12.2007, 23:49
Meni je igra dobra. Jako je kratka, ali za zabavu male dece je odlicna. :to_care:
Odlican sistem stilizovanja auta, meni dosad najbolji drift. To bi bilo to. Pro Street je jos bolji ali nesto me ne drzi zalepljenog za komp kao crysis, COD4 i NFS MW:(
NFS MW je najbolji,Carbon je ..... a COD4 je mahina,nisam ga presao opao mi sistem pa ga nisam opet instalirao,Crysis je odlican ali me ne drzi uopste,a Bioshock je naj od svega toga,sve o svemu nevalja Carbon nizasta,da nije budzenja u my Cars i onih kartica(BMW je naj od svih kartica)nebih igru ni pogledao

Renche
20.1.2008, 21:49
Pogledajte svetski rekord brzine u Carbon-u.
682km/h :eek:

http://www.youtube.com/watch?v=NF6R2TakVWA&feature=related

Stojadin
20.1.2008, 23:55
Pogledajte svetski rekord brzine u Carbon-u.
682km/h :eek:

http://www.youtube.com/watch?v=NF6R2TakVWA&feature=related
Ma to je neki cheat nema leba ni u draftingu toliko da se dogura.

zdravkelja
21.1.2008, 13:41
Nije cheat. Ja sam isao preko 620, sigurno je moguce.

UniqueS
21.1.2008, 16:31
Kakva glupost, sta reci...

[]D.[].[]v[].[]D.
21.1.2008, 17:04
Nije cheat. Ja sam isao preko 620, sigurno je moguce.

To NIJE ISTINA !!!!!!:mad:
Maximalna brzina na NFS CARBON (Najgori !!:dzavo:) je 487Km/h i to da uzmesh Mercedes Benz i do kraja ga nabudzish i na Free Room ga odvozish sa manualnim menjacem !!!! Napravicu snimak pa ces da vidish ...
A evo ja sam ishao 768km/h sa Trainer naravno: http://www.youtube.com/watch?v=x61SNUGyPQo :to_care:

[]D.[].[]v[].[]D.
21.1.2008, 17:09
...i ako ce te vec da raspravljate o brzinama u NFS evo vam teme:http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22282&highlight=Brzinski

nemojte bezveza da punite ovu temu sa offtopicima, ovo je o NFS Carbon-u !:cool:

Matrix
12.3.2008, 21:04
reinstaliraj igricu, i ja sam imo taj problem

RUSuper
28.3.2008, 1:55
D.[].[]v[].[]D.;448031']To NIJE ISTINA !!!!!!:mad:
Maximalna brzina na NFS CARBON (Najgori !!:dzavo:) je 487Km/h i to da uzmesh Mercedes Benz i do kraja ga nabudzish i na Free Room ga odvozish sa manualnim menjacem !!!! Napravicu snimak pa ces da vidish ...
A evo ja sam ishao 768km/h sa Trainer naravno: http://www.youtube.com/watch?v=x61SNUGyPQo :to_care:
Carbon je najgori NFS.I nadrealan je tako da moze da se ide bez ikakvih sifri 520+km/h(dokazano tako sto je nekada davno stavljen screenshoot)

[]D.[].[]v[].[]D.
28.3.2008, 10:49
Carbon je najgori NFS.I nadrealan je tako da moze da se ide bez ikakvih sifri 520+km/h(dokazano tako sto je nekada davno stavljen screenshoot)

Sta ti vredi skrin ! Daj video ........:rolleyes:

stewazy
28.3.2008, 11:01
D.[].[]v[].[]D.;497977']Sta ti vredi skrin ! Daj video ........:rolleyes:

imas temu nfs brzinski rekordi pa tu pogledaj

RUSuper
28.3.2008, 11:49
D.[].[]v[].[]D.;497977']Sta ti vredi skrin ! Daj video ........:rolleyes:
Ma nisam ni ja verovao ali mi je neko stavio screen.Hajde reci da nije nadrealna.Moze auto da ide preko 400+ ladno.Gde si to video

[]D.[].[]v[].[]D.
28.3.2008, 13:08
imas temu nfs brzinski rekordi pa tu pogledaj

pa ja sam poslao video kao idem 768 Km/h sa trainer !! Najbreze bez cita mozesh ici 489 km/h sa manualnim menjacom i Mercedes McClaren !!:)

goodlikesweeper
30.3.2008, 20:41
Jel ima neko ovde probleme sa autosculpt-om?Kad ga budzim izgleda ok,ali u toku trke nema nikakvih efekata oko auspuha,a kad pritisnem nitro,dimenzije svih autosculpt delova se smanje,odnosno resetuju!:eek:Da li zna neko sta je problem?:confused::confused:

Mr.Deeds
30.3.2008, 22:47
Jednom recju:
GRAFICKA!!!!!!!!

Dragan Car
20.4.2008, 16:20
Ljudi,imam jedan problem.Kad igram u karijeri i kad idem na Car select,nemam nijedan auto osim mog koga sam izabrao na pocetku igre.Kako da uzmem neki drugi?HELP!!!!!!!!

zdravkelja
20.4.2008, 16:22
Odes u Shop i kupis auto. Ili ga osvojis od bossova.

Dragan Car
21.4.2008, 15:56
A gde se nalazi Shop??????????

DeCoy
21.4.2008, 16:11
Plava kućica na mapi, čini mi se:icon_scra

generic
6.5.2008, 16:53
Da li neko zna zasto ni u jednom need for speedu nema ferrarija?

zdravkelja
6.5.2008, 18:12
Zato sto im Ferrari ne da licencu. Ako hoces Ferari igraj Hot Pursuit 2, to je poslednji NFS sa Ferarijima, i to jedan od najboljih NFS-ova.

RUSuper
7.5.2008, 13:22
Da li neko zna zasto ni u jednom need for speedu nema ferrarija?
A za sta ce ti Ferrari?I za sta ce njima Ferrari?Pa zdraveljka ti je rekao.Nece im ni dati pogotovu posle PS-a gde se automobili raspadaju posle svake trke,ovi su im odmah rekli da nezele da se njihovi automobili lupaju.Ma kome treba Ferrari kada ima toyota corola i BMW

acaf
7.5.2008, 23:24
Evo bas sam se pre neki dan podsetio NFS: Hot Pursuit 2, kada sam cuo jednu pesmu na youtube, skinuo, instalirao i ne mogu da verujem da sam zaboravio koliko ova igra ima dobru grafiku. Nije nista spektakularno u poredjenju sa danasnjim igrama, ali da igra izgleda onako pre 6 godina :n_klanja:

Kontrola kola je malo bezveze uradjena, ali je lepse voziti se kroz sumu po danu, nego kroz ulicice po mraku. Tako da ako imate prilike da igrate Hot Pursuit, bataljujte Carbon :) Nema shopova, mucenja oko toga da li su ti felne dovoljno siroke; samo dobijes kola i jurcas

zdravkelja
7.5.2008, 23:29
Meni se bas svidja kontrola vozila, pogotovo ako namestis kameru na braniku, odlican osecaj.

ZoranM
8.5.2008, 10:23
...Ma kome treba Ferrari kada ima toyota corola i BMW
Kakav ti je ovo argument? :kreza:
Kako bre mozes corolu uporedjivati sa jednim ferrarijem ili je cek uzdizati iznad? Pogledaj emisiju koja je bila na National Geographic, pa onda komentarisi.

tomas
8.5.2008, 11:43
ma šta će svi ostali automobili kad ima skyline,dovoljan je gtr33 a o 34-ci da ne pričam :D

RUSuper
8.5.2008, 13:04
Kakav ti je ovo argument? :kreza:
Kako bre mozes corolu uporedjivati sa jednim ferrarijem ili je cek uzdizati iznad? Pogledaj emisiju koja je bila na National Geographic, pa onda komentarisi.
Stani molim te,koji ce mi djavo Ferrari u NFS-u.Sta da mu budzim?To nemoze da se budzi,sta da gledam o Ferrariju,decko to mi je omiljeni auto znam sve o njemu nema sta da gledam emisije,inace i neznam na koju emisiju mislis.Ali smatram da Ferrari nije za NFS

dallyborr
9.5.2008, 4:22
Upravo tako:tapsh: Ferrari-u nije mesto u NFS. Jer "nema tu sta da se BUDzI" dovoljan je "AS IS". Samo mi nije jasno kako im je Lamborghini i jos par "exotic"-a dozvolio da u PS prave cirkus od istih.

ZoranM
9.5.2008, 9:36
Stani molim te,koji ce mi djavo Ferrari u NFS-u.Sta da mu budzim?To nemoze da se budzi,sta da gledam o Ferrariju,decko to mi je omiljeni auto znam sve o njemu nema sta da gledam emisije,inace i neznam na koju emisiju mislis.Ali smatram da Ferrari nije za NFS
Nema potrebe da se budzi jer onakvog kakav jeste pre bih vozio od bilo kog nissana, toyote ili bmw-a.
btw Ovakve emisije se ne propustaju. ;)
http://flixreel.com/index.php?v=ufx45c7411c4543f sdtv
http://desiparadox.com/forum/showthread.php?t=9507 hdtv

RUSuper
9.5.2008, 18:35
Nema potrebe da se budzi jer onakvog kakav jeste pre bih vozio od bilo kog nissana, toyote ili bmw-a.
btw Ovakve emisije se ne propustaju. ;)
http://flixreel.com/index.php?v=ufx45c7411c4543f sdtv
http://desiparadox.com/forum/showthread.php?t=9507 hdtv
Da ali NFS je sada takav,da auto mora da se budzi.Gde su prosli ti dani,gde je sada stari dobri HP2?
Sta im je?Zasto nenaprave za nas ljubitelje obicnih voznji NFS bez budzenja

leka
10.5.2008, 2:00
Zato sto je sad u modi budzenje:a_whistli

Hellvis
13.5.2008, 4:13
Po mom mishljenju, jaaaako losha igra. Zahtevnija je od Most Wanted-a, a grafika je znatno loshija. Definitivno najgori NFS posle Underground-a II.

RUSuper
16.5.2008, 7:56
Po mom mishljenju, jaaaako losha igra. Zahtevnija je od Most Wanted-a, a grafika je znatno loshija. Definitivno najgori NFS posle Underground-a II.
Grafika nije losija za onoga ko ume to da podesi.Meni je grafika ista ako ne i bolja,ali igra nije nicemu ravna MW je najbolji ubedljivo od ovih novijih

HaveBreak
22.5.2008, 16:26
Najgori NFS uopste,losa grafika,*hit prica,mnogima iskace u windows

bzuva
25.5.2008, 13:23

Prilichno karakteristichan nick, druze Marko :D

Meni je najgluplja stvar u celoj igri izbacivanje draga i ubacivanje muscle automobila... Ta dva prosto moraju da idu zajedno... :mad:

Ketchua
11.6.2008, 21:59
^
pa zato su i izbaceni zajedno...:(

uzasna igra...

HaveBreak
11.6.2008, 22:22
^
pa zato su i izbaceni zajedno...:(

uzasna igra...

Pa nije bas uzasna igra,ali je veoma losa,nasao sam poneki zanimljivi momenat,cak ni devojka nije nesto:D

Ketchua
11.6.2008, 23:12
nemoj, bolja je od one crtane iz undergrounda...:) ma mnogo je kratka igra...predjoh je za jednu noc, s tim sto sam se namucio u poslednjem challengeu (ono sa pulenima)...btw, mali offtopic, primetio sam da samo ti imas rep bar?

zdravkelja
11.6.2008, 23:42
odg. na off: Zato sto je to stavio u lokaciji, ali je tako napravio da predje u drugi red pa izgleda kao da je druga stavka.

Dudka
8.7.2008, 13:37
Dali i kako mogu da igrem Carbon preko lana?Spojio sam komp sa drugovima pomocu svicera.Dali postji opcija za ovu igru i gde?

LoneWolf
8.7.2008, 13:45
Postoji igranje preko interneta,a za lan varijantu ne znam.

Ovde (http://www.nfszone.com/forum/about2759.html) postoji tema pa pregledaj malo ovaj forum :ciao:

WhenDarknessFalls
8.7.2008, 14:26
Dali i kako mogu da igrem Carbon preko lana?Spojio sam komp sa drugovima pomocu svicera.Dali postji opcija za ovu igru i gde?

Koliko znam od ovih novijih NFSa jedino Underground 2 i Most Wanted mozes da igras preko neta. I Pro Street ako se patchuje, chini mi se.

Ja ti preporucujem da probate MW, jer u2 ume brzo da smori...

Irena 93
9.7.2008, 21:40
Meni se inace i ne svidja puno Carbon,ali dobar je mi je jedino za budzenje.:kreza:

alex~elitna_ekipa
10.7.2008, 14:10
ali je glupo u carbonu,samo shto se vozi nocu,nema nigde po danu:rolleyes:

NFS_SALE_95
18.8.2008, 1:05
sta mislite koja su kola najbolja za drift?

Irena 93
18.8.2008, 10:18
Po meni Toyota Supra...a jednom sam onako iz zezanja probala sa Camarom i stvarno je dobro islo.....

BrutaLiS
19.8.2008, 13:07
Dva dana mucenja, skinuto preko 3gb ... >: ( .. i sad ovo, grrrr. Naime, kad udjem u radnju da kupim auto, dok pregledam auta izbaci me na desktop, jedna velika crna kocka stoji, muzika u igri ide normalno, na taskbaru vidim pokrenut carbon i kad kliknem desnim klikom mogu samo close da izaberem, a kad izaberem close pa end now, zakuca komp, samo mis radi. Do cega moze biti? ubacio sam i jedan savegame 100% jer sam igru skinuo da bih mogao da sredjujem kola, ali me mrzi da ih sam sve otkljucavam, vec sam jednom to prosao.

zdravkelja
19.8.2008, 13:08
Desi se, bagovita je igra.

BrutaLiS
19.8.2008, 13:26
Sad sam video da se ne desava samo u auto sopu, znaci desi se uvek posle odredjenog vremena igranja, ima li pomoci?? :(

zdravkelja
19.8.2008, 13:39
Ne... jbg

Irena 93
19.8.2008, 13:44
Meni se desavalo na PS2 da kada npr. pobegnem od policije i pojavi mi se ono(ono koliko sam ih polupala,koliko sam bezala i te stvari)sve samo krene nekako da se trese i tek posle jedno 3 min bude normalno,a CD je bio normalan(i originalan).

BrutaLiS
19.8.2008, 17:43
Ljudi zar je moguce da za moj problem ne postoji resenje???

EDIT: Evo sad sam igrao bez prekida 45min, nista se nije desilo, works fine. Cackao sam i po auto salonima, trkama, radi dobro. Ko zna sta je bilo. Ovaj pu mi MSN nije bio upaljen, ima li to kakve veze?

BrutaLiS
20.8.2008, 20:24
Opet me izbacuje na desktop. arghhhhhhhh

NFS_SALE_95
8.11.2008, 21:47
Sa ovim sam presao igru 4-5 puta

http://img125.imageshack.us/img125/4417/nfsc2007011819080639reseb4.th.jpg (http://img125.imageshack.us/my.php?image=nfsc2007011819080639reseb4.jpg)http://img125.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

La.Prestige
8.11.2008, 22:15
ja sam sa "njegovim mladjim bratom" Gallardom,presao veci deo igre...;)

crazy_LG
5.12.2008, 0:21
ja sam sa "njegovim mladjim bratom" Gallardom,presao veci deo igre...;)

Ја сам други део игре прешао са Gallardom, а први део са краљицом Маздом RX-7:n_klanja: :n_klanja: Иначе, баш је супер избор кола, по тој ставци ми је бољи од MW, само мало ми је глупо одрађено што се трке дешавају у ноћ, ништа се не види, само кућерде, а иначе град доста личи на онај из MW:)

DeCoy
5.12.2008, 0:55
Grad liči na miks gradova iz prethodnih igara...Brdski deo grada i jurcanje po serpentinama jer uzeto iz Underground dvojke, onda kineska četvrt sa apsolutno ista dva vezana skoka je iz prvog Undergrounda.

Inače, baš sam sebe bukvalno naterao da pređem ovo konačno (pošto sam pokušavao do sada 2-3 puta, ali me je smaralo) i pređoh dva puta za nedelju dana, jednom sa muscle, drugi put sa exotic.

Šta reci osim da kada uzmem tier 3 muscle automobil, igra najviše liči na simulaciju boba:boodala:

Packy
5.12.2008, 0:58
Ja sam kontao da se Carbon nastavlja u odnosu na Wanted shto i jeste zakljuchak zashto lichi na Rockport.Samo su me kanjon trke odushevile,ostalo vec vidjeno i nishta posebno.

DeCoy
5.12.2008, 1:11
Pa jeste. Događaji koje Carbon otkriva su se odigrali pre nego što je igrač zapalio za Rockport, ovo mu sad dođe kao neki aftermath...

crazy_LG
5.12.2008, 18:17
Grad liči na miks gradova iz prethodnih igara...Brdski deo grada i jurcanje po serpentinama jer uzeto iz Underground dvojke, onda kineska četvrt sa apsolutno ista dva vezana skoka je iz prvog Undergrounda.

Али градови су з наставка у наставак слични.:offtopic: Град из Undecovera ми исто доста личи на претходне делова, само графички више делује као
Pro Street.

On topic: Да ли вам се допала она Crew иновација из Carbona? Мени то није лоша ствар због бонусева. Штета што су кратки Challenge series

DeCoy
5.12.2008, 18:29
Wingmani su odlična zamisao, ali još više olakšavaju ionako laku igru, tako da...:(

A i jedino Blockeri imaju realnu primenu, za Driftere i nema baš puno pravaca, a Scouti, pa... nije preterano teško i sam pronaći prečice:rolleyes:

crazy_LG
5.12.2008, 21:01
Да, блокери стварно знају бити корисни и често доста успоравају непријатеље, али мени је онда стварно лако, јер остаје ти онда да на миру завршиш трку. Скаути су ми у почетку користили док се нисам уходао у трку:)

White Ripper
5.12.2008, 22:22
Carbon nije losa igra ali je MW opet najbolji.Carbon je prekratak,za 4-5 sati se moze kompletirati a bolji vozaci sigurno i za manje.Meni je nekako bio "pust" i neizazovan.

crazy_LG
6.12.2008, 0:41
Da, ali je i poslednji deo koji je zaista bio dobar. Pro Street je bio neinspirativan i totalno out. Underover može da se igra, ali opet nije to to.

bobi98
14.12.2008, 11:00
carbon je strava samo sto su napravili kao za malu decu :n-cc2:

crazy_LG
14.12.2008, 12:50
Al' Undercover je još kraći i još lakši i uprošćeniji je po pitanju budženja kola:)

La.Prestige
14.12.2008, 16:21
Znaci po meni Most Wanted najjaci,onda Carbon pa Undercover i na kraju Pro Street go**o. ;)

Starije necemo ni pominjati,jer smo na njima odrasli...:)

crazy_LG
14.12.2008, 16:31
Meni se čini (makar ja mislim tako;)) je da su autori posle Carbona počeli da brinu kako će reagovati javnost, pošto se igra bavila uličnim trkama, pa su Pro Steet smestili u legalne trke, što je ,naravno, veoma razočaralo hard-core fanove kao što sam ja:D,a Undercover smestili u ulogu policajca na tajnom zadatku kako bi zadovoljili i jednu i drugu stranu.

La.Prestige
14.12.2008, 16:45
Tacno tako,samo ce se sad uveriti da su bili na dobrom putu,kada su stavili nelegalne trke..mnoge uzbudjuje to sto se zezaju s pandurima,kao i mene...:D

NFS_SALE_95
27.12.2008, 13:08
Meni nije los carbon,ali voleo bi da je dosta duzi i veci,voleo bi da bude budjenje kao u underground-u 2(tu mi se neonke najvise svidele) stvarno je prekratak i lak presao sam ga 4-5 puta za dva dana stvarno je kratak:(

crazy_LG
27.12.2008, 13:18
Da, u Carbonu je uveden sistem Autosculpta,sa podešavanjem veličine šara, delova i sl. Ma, najjače je bilo u Undergroundu budženje, a nije bilo loše ni u MW. Mogao si da budžiš gume od različitog proizvođača, neonke, zvučnike u kolima, trkačke nalepnice i sl. Pravo uživanje:love:

La.Prestige
27.12.2008, 19:56
Ljudi,imam problem pri instalaciji.Naime,pokrenem igru,tj.setup i izbaci mi:

IJXLPPLPEKSRMRMIIHMXNPKZAV

Error creating process <C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\IXP001.TMP\groo ve.exe>. Reason:Acess is denided.

Molim vas pomozite.Stvarno ne znam u čemu je problem. :confused:

NFS_SALE_95
27.12.2008, 21:52
Ljudi i ja imam problem sa online u nfs carbon-u registrovao sam se i idem na custom match i sve uradim kako treba i krene players search i posle nekoliko sekundi pise search players lost:( pomazite bas bi voleo da probam online:p

NFS_SALE_95
2.1.2009, 17:29
Ljudi da li neko zna kako se ovo bidzi:confused:

stevan10
7.1.2009, 0:31
Ljudi da li neko zna kako se ovo bidzi:confused:
Bas super izgleda i mene zanima kako je moguce ovo izvesti?

La.Prestige
7.1.2009, 5:29
A šta vas čudi,tamo gde su sličice i nalepnice,pa zadnje ono body,e pa to se promeni i udariš par nalepnica,kao 5zigen,kenwood ili šta već i to je to. :cool:

™wL@dA™
7.1.2009, 10:24
nikakav problem...samo me buni ovaj flame ispod vrata sto se preliva i zastavu, tu kockastu...isprobaj malo...sigurno ces naci:qliranje:

stevan10
7.1.2009, 11:59
Ma znam ja sve to na drugim kolima ali kako na R8 tj. njega nemam medju automobilima za budzenje.

DeCoy
7.1.2009, 12:16
Otključaš ga kad pobediš Dariusa, valjda:icon_scra

stevan10
7.1.2009, 13:03
Ma ne moze tako kad pobedis Dariusa dobijes R8 ali samo za quick race.

NFS_SALE_95
9.1.2009, 20:24
Ja mislim da je to trener jedamput sam skinuo neki trener pise kao otkljucava r8 i zondu za carer ja sam poludeo i odma ga skinuo kad ono nesto ko zna sta je:mad:

White Ripper
5.4.2009, 22:27
Oce li mi neko reci kako se zove glumica koja je pozajmila glas i lik Nikki?

Hephaestus
5.4.2009, 22:54
Oce li mi neko reci kako se zove glumica koja je pozajmila glas i lik Nikki?
Ta glumica se zove Emmanulle Vaugier, mada se meni vise svidja ona iz MW-a, Josi Maran.

White Ripper
5.4.2009, 23:13
Ta glumica se zove Emmanulle Vaugier, mada se meni vise svidja ona iz MW-a, Josi Maran.

I meni je bolja Josi Maran:D
Dobro za ovu sa MW-a sam znao ko je,ali nisam mogo da nadjem ovu sa Carbona

NFS_SALE_95
6.4.2009, 23:31
EE ljudi bas sam sad igrao nfs carbon sa drugom online igrao sam ono pursuit tag ja sam policajac a on vozac mocno je sad cu samo nfs carbon da cepam na netu sa drugom:D:to_care:

Rajic83
21.4.2009, 5:38
Danas sam uzeo nfs carbon original, da bi mogao da igram on-line ali imam problem, kada kod hocu da igram preko deamon tools-a izbaci mi no-cd, sve sam probao napravio image cak preko alcohola itd.. jel ima neko neki savet.. hvala !!!!

wroomster
21.4.2009, 9:51
Ako imaš original, isključi Daemon Tools ili bilo koji emulator. Većina zaštite od kopiranja, kao na pr. SecuROM odbija da verifikuje original ukoliko koristiš bilo koji emulator. Naravno, postoji rešenje i za to ali onda praktično više nemaš original tako da ti opet ostaje problem sa online verifikacijom.
Savet: drži DVD unutra, od toga se neće oštetiti jer ga igra koristi samo za verifikovanje, a vadi ga što ređe i pažljivije...:)

NFS_SALE_95
21.4.2009, 18:54
Danas sam uzeo nfs carbon original, da bi mogao da igram on-line ali imam problem, kada kod hocu da igram preko deamon tools-a izbaci mi no-cd, sve sam probao napravio image cak preko alcohola itd.. jel ima neko neki savet.. hvala !!!!
A zasto preko deamon tools-a :boodala:bolje da si ga samo inst i svaki put kad oces da igras lepo ubacis cd i uzivas:),a ne tako i je imam original i netreba mi deamon tools i nepetljam sa deamon-om i alcholom!

vlado88
28.4.2009, 12:15
Jedno pitanje.... Koji sve Need for Speed moze da se igra preko LAN-a?

BlazoV
28.4.2009, 14:36
koliko ste uspjeli poterati auto???
malo tweakinga i 524Km/h sa FORD GT

NFS_SALE_95
1.5.2009, 16:16
Jedno pitanje.... Koji sve Need for Speed moze da se igra preko LAN-a?
Koliko ja znam moze:
NFS Most Wanted
Pro Street

NFS_SALE_95
8.5.2009, 14:31
Evo ga moj problem kad hocu da igram online i kad patchujem igru:(PLEASE HELP MEEEEEEEEEEE:n_klanja:

Nicklord
8.5.2009, 15:10
Ne znam stvarno. Prve 2 razumem to je zbog patcha a ovaj zadji nzm zasto nece da ti se instalira!

NFS_SALE_95
8.5.2009, 18:57
Ne znam stvarno. Prve 2 razumem to je zbog patcha a ovaj zadji nzm zasto nece da ti se instalira!
Hvala na patch-u probacu kod druga pa cu videti:(:opanachke

NFS_SALE_95
10.5.2009, 21:49
E ljudi treba mi jedan original nfs.exe (naravno za nfs carbon), da li moze neko da ga postavi na net pa da mi baci link hvala unapred:n_klanja:

Mr.Deeds
10.5.2009, 22:35
Pa ako imas cd mora da ima na njemu...

NFS_SALE_95
10.5.2009, 23:13
Pa ako imas cd mora da ima na njemu...
Pa treba mi original imam original,ali nazalost pukao cd pa ako neko moze da postavi na net pa da mi baci link hvala unapred:n_klanja:
EDIT:
E ljudi hoce li mi traziti da ubacim cd od carbon-a ako kopiram original nfs.exe na obican hvala unapred!!!!!!!!

NFS_SALE_95
16.5.2009, 21:10
E ljudi kad sam instalirao ove patcheve za nfs carbon online trazi mi original jel zna neko kako to moze da se sredi???????????? hvala unapred:n_klanja:

NFS_SALE_95
21.5.2009, 14:53
E evo kad ocu da kreiram game session pise joing game session i onda could not join a game please try a diferent game
PLEASE HELP MEEE!!!!!!!!!!!!:n_klanja:

jozvan_Kg
21.5.2009, 15:56
^ Predji na Most Wanted :)

NFS_SALE_95
21.5.2009, 16:11
^ Predji na Most Wanted :)

Nema teorije makar nikad neigrao nfs carbon na netu:D(ali igra cu ga)

I da ocu nemam original niti znam kako i sta treba da se uradi da bi igrao online

NFS_SALE_95
21.5.2009, 17:38
Ljudi jel mi mozete pomoci nece da mi ide load kad startujem nfs carbon pise load unable :(a posto sam iskoristio original cd-key nemogu ponovo da se registrujem:( molim vas za pomoc molim vas molim vas:n_klanja: jel zna neko da mi resi problem MOLIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!! HVALA VAM UNAPRED:n_klanja:

ALExXx95
9.7.2009, 13:49
sto kaze sale pomagajte ako ko zna kako da se namesti da se igra online
tojest kako sam ja na netu video za online treba patch 1.3
ja ga skinem "instaliram" a ono mi i dallje stoi v 1.2 pa jb** sta je ovo koj k****
pomagajte

NFS_SALE_95
8.8.2009, 1:38
Uspeo sam da vratim nfs carbon nepise vise unload:D i taman se obradujem i hocu ranked kad:mad: i opet isto searching players, joining game session i could not join game.please try join a different game (mislim da je do neta posto imam dial up:opanachke)

Max Killjoy
15.8.2009, 4:44
Nije da se hvalim, ali ovu igru sam bukvalno "odvalio" od igranja.

Karijera je smehoteka, ali ostatak igre (challenge series i reward cards).....

Uh.....
Definitivno najbolje odradjena voznja po gradu, auto kao da stucne kad menja brzine....

Skroz, ama skroz je extra! Imam cak i original igru, ali ne mogu online da je igram jer sam, nazalost, jos uvek na dial-up-u.

NFS_SALE_95
16.8.2009, 0:20
Mocices da igras online meni je proradilo online:D cepam ranked i unranked:D
vidimo se:ciao:
Evo moje online statistike:qliranje:

jeremijaue
7.11.2009, 0:11
Mocices da igras online meni je proradilo online:D cepam ranked i unranked:D
vidimo se:ciao:
Evo moje online statistike:qliranje:

koji pach koristis kod mene je 1.2 isti pa sam nadogradio onaj 1.2 1.3 1.4
a isto mi javlja gresku da se javim na sajt proizvodjaca za pach

markos807
12.11.2009, 23:03
Da li postoje modovi za nfs carbon?(npr. umesto lambo gallardo stavim ferrari :D)

markos807
10.12.2009, 0:25
Jel ju igra neku sa sve na max. al bas sve ?? jel vredi da instaliram,ponovo?

nikola87
10.12.2009, 1:19
kakvo ti je ovo pitanje??? pa normalno da moze da se igra na max, samo izgleda ruznije nego kad se malo olabavi sa onim sejdiranjem i blurovanjem.

jeremijaue
13.12.2009, 15:33
ala ste se stegli za onlline ! koji pechevi trebaju da se igra preko neta?

RUSuper
13.12.2009, 17:37
Ma onaj blur je krs teski,samo unakazi igru.......

BlazoV
15.12.2009, 14:02
Najbrze auto Ford GT - 524 km/h :nov_explo

RUSuper
15.12.2009, 23:12
Toliko o realnosti brzine u Carbonu........Imao je screenshot ovde nekad davno 623 neki auto,koliko se secam bez cheatova.Jbt u MWu nema preko 400.Jedino sa modovima ili cheatovima

Max Killjoy
14.1.2010, 4:58
Da bi ste igrali Carbon online potreban vam je patch 1.3 ili 1.4.

Ja sam skinuo neki patch, naravno milioniti po redu downloadovan.

RADI!!!

Whoo-hoo!!!

Nijedan auto u Carbon-u ne ide 500 km na cas.

Radio sam ranije uporedjivanje vozila preko nekog programa.

Najbrzi EXOTIC je cini mi se Porsche Carrera, TUNER - Mitsubishi Lancer Evo IX, a MUSCLE je Shelby GT500.

Od ove trojice, najbrzi je Porsche - oko 380km, zatim Shelby GT500 oko 360km i Lancer - 320km.

Molim kolege forumase da ne lupetaju o brzini preko 500km/h.

Tako nesto moze samo biti preko trainer-a ili slicnog hackerskog software-a.

Igra je zver. Sinoc sam cepao MW online, nije zanimljivo kad kolege Racer-i koriste trainer-e, jer malo-po malo pa pored mene odleti necije vozilo, kao lansirano iz topa.

Budimo fer.

vImpI87
17.1.2010, 15:23
Nisi u pravu jer ja sam vozio bez ikakvih cheatova iliti bilo cega Porshe Carreru 444 Km/h
U driftu osvojim preko 800 000 i to sve bez ikakvih cheatova.
Sve je to stvar koliko joj vremena posvetis i koliko volis tu igricu.

markos807
14.10.2010, 21:16
pa opusteno sa ccx mozes ici preko 330km/h i sa carrerom
BTW
kako da igram preko neta sa vama??

NFS_SALE_95
15.10.2010, 1:41
pa opusteno sa ccx mozes ici preko 330km/h i sa carrerom
BTW
kako da igram preko neta sa vama??
Da bi igrao moras imati org cd-key,mada mozes da kreiras account na verziji 1.2,ali neces moci sam da kreiras trke.Na verziji 1.2 mozes da igras jedino ako te neko pozove u game room i nikako drukcije.Ako hoces mozemo igrati ja imam org pa mogu da kreiram game room i da ti posaljem invite za trku.Reci mi username u carbonu da te dodam na messengeru za prijatelja pa da igramo inace moje ime u carbonu je TheBest9501:D

markos807
15.10.2010, 15:13
Da bi igrao moras imati org cd-key,mada mozes da kreiras account na verziji 1.2,ali neces moci sam da kreiras trke.Na verziji 1.2 mozes da igras jedino ako te neko pozove u game room i nikako drukcije.Ako hoces mozemo igrati ja imam org pa mogu da kreiram game room i da ti posaljem invite za trku.Reci mi username u carbonu da te dodam na messengeru za prijatelja pa da igramo inace moje ime u carbonu je TheBest9501:D
Kada ulazim u igru pise mi 1.2 gore u uglu...
Stavljao sam neke modove za kola,oce to smetati??
moj nick je markos807 i neam original :D

Bujosh
29.5.2011, 16:21
imam jedan problem, naime rezoluciju sam stavio na max i detalje na high i radi sve ok ali su mi kola nekako razvucena, zna li neko kako to da podesim??

nerro7
29.5.2011, 23:50
imam jedan problem, naime rezoluciju sam stavio na max i detalje na high i radi sve ok ali su mi kola nekako razvucena, zna li neko kako to da podesim??
odnos stranica pa si dobio wide cars :a_bleh:

Bujosh
30.5.2011, 12:16
odnos stranica pa si dobio wide cars :a_bleh:
da da ,,ok a kako to da napravim da bude ok?

star-duster
30.5.2011, 12:25
Mislim da Carbon uopšte ne podržava widescreen rezolucije. Kao se prisećam da je postojao neki neoficijalni patch koji to rešava, ali ne mogu da ti potvrdim koliko je delotvoran.

Љуша
17.1.2012, 1:56
Mislim da Carbon uopšte ne podržava widescreen rezolucije. Kao se prisećam da je postojao neki neoficijalni patch koji to rešava, ali ne mogu da ti potvrdim koliko je delotvoran.

Инсталирах карбон да се присетим старих дана, ако има неког да игра а оће на вајд резолуцији ево му линк;

http://www.nfszone.com/NFS_Carbon/Downloads/Tools/

Игру покрећете преко тог програма, изаберете верзију и укуцате резолуцију коју хоћете. Једноставно. Можете копирати у инсталациони фолдер па после направити пречицу на десктопу. Nfscres.exe ради на 1.2 и 1.3 верзији.