PDA

Prikaži potpunu verziju : Lenovo A8-50 tablet


ZoNi
20.7.2014, 20:56
Da li neko ima Lenovo A8-50 tablet? Ili ga je bar isprobao?

Deluje odlično 8" za 17.000!

http://i.imgur.com/TEq3KdZ.jpg

ZoNi
21.7.2014, 17:58
Malo sam isprobao ovaj Lenovo tablet u prodavnici. Pre svega, kod nas izgleda postoji samo model sa belim "leđima". To ne izgleda loše, ali ja ipak preferiram konzervativan dizajn, tj. čisto crno.

Inače, ekran izgleda sasvim OK, tablet je, čini mi se, prilično brz, podržava OTG... Razmišljao sam zato da "zamenim" moj Asus HD7, ali sam shvatio da mi je tablet od 8" jednostavno nekako prevelik za duže držanje u ruci (npr. kad bih čitao neku knjigu ili časopis).

U svakom slučaju, mislim da je ovo zaista dobar tablet - kvad CPU, lep ekran, Android 4.4 --- i sve to za oko 16.500 din u A Maze-u! Odlična ponuda za sve kojima treba solidan "opšti" tablet sa ekranom od 8" :)

ZoNi
29.7.2014, 11:33
Heh, ipak sam se predomislio - kupio sam ovaj Lenovo, pošto sam došao do zaključka da bi mi 8" više odgovaralo za čitanje, ali i gledanje filmova.

Prvi utisci posle nekoliko dana: vrlo, vrlo dobar tablet, naročito kad se uzme u obzir cena :)

Evo i reviewa sa kojim se prilično slažem: http://www.computershopper.com/tablets/reviews/lenovo-tab-a8

ZoNi
13.8.2014, 13:48
U principu, sve mi se na ovom tabletu prilično sviđa, osim kako mu radi GPS

Često ne uhvati signal baš dugo vremena, ili ga uopšte ne uhvati. Kad uhvati, radi dobro...

nucleuswizard
13.8.2014, 16:33
Evo i ja se razmišljam da uzmem ovaj lenovo, ali videh da i Galaxy tab 3 8 inča ima sličnu cenu pa me zanima koji je bolji mislim koji ima bolju podršku. Na papiru Lenovo ima bolji ekran, dok ovaj Galaxy ima jacu bateriju, stereo zvuk, tanje linije sa strane ekrana.

ZoNi
13.8.2014, 23:19
Samsung ima 1.5GB RAM, Lenovo 1GB.
Samsung - valjda Android 4.2; Lenovo - 4.4
Samsung - dual core; Lenovo - quad core

Sve u svemu, tu su negde :)

nucleuswizard
14.8.2014, 13:39
I samsung ima Android 4.4 jedino lenovo mozda ima jaci procesor i bolju grafiku.