PDA

Prikaži potpunu verziju : Win Media Player 10 problem


NjegovaWisost
31.10.2006, 20:07
zasto mi, posto sam predhodno ubacio sve pjesme u media libary, nece da radi Play Count, tj. koliko god ja pustao neku pesmu, on ce ostati na nuli?

PDarko
5.11.2006, 0:07
Kao što i sam znaš Windows je pun rupa. Meni se dešava da nešto čas radi ovako čas onako. Iskreno WMP koristim samo kad moram tako da ne znam šta bi moglao da bude problem.

Probaj da uradiš sledeće: kupi Windows pa se žali Microsoftu. A ako i onda buseš imao isti problem pređi na LINUX.

p.s. Ne vidim zašto je Play Count toliko bitan.

JovanK
5.11.2006, 0:51
Kao što i sam znaš Windows je pun rupa. Meni se dešava da nešto čas radi ovako čas onako. Iskreno WMP koristim samo kad moram tako da ne znam šta bi moglao da bude problem.

Probaj da uradiš sledeće: kupi Windows pa se žali Microsoftu. A ako i onda buseš imao isti problem pređi na LINUX.

p.s. Ne vidim zašto je Play Count toliko bitan.


HE HE HE jako smiješno.
Ako čovjeku ne možeš da pomogneš nemoj mu ni odmagati ili ga zezati.

:n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2:



Ne koristim WMP ali evo sad sam probao i broji. Trebaš da pustiš pjesmu do kraja i on broji koliko je puta puštana. Reinstaliraj WMP možda je nešto pobrisano!

NjegovaWisost
7.3.2007, 0:23
Čudno, sad koristim najnoviji WMP, i ni on nije radio, a onda je naglo proradio. Ma ne koristim ga ja, al me nervira jer mi WinAMP ima običaj da stane i piše send/dont send...